REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

18 maja 2021, 15:11wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nowa odsłona Super-Pharm w Galerii Mokotów w Warszawie

Nowa odsłona Super-Pharm w Galerii Mokotów w Warszawie (fot. materiały prasowe )

Z okazji jubileuszu 20-lecia na polskim rynku sieć Super-Pharm na nowo otworzyła swój sklep w Galerii Mokotów. Nowoczesny koncept sprzedażowy polegający na połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii, został uzupełniony o w pełni wyposażony salon optyczny Super-Pharm Optic.

– W Super-Pharm od początku stawiamy na innowacyjne rozwiązania sprzedażowe. Nieustannie rozwijamy nasz dział e-commerce, ale nie zapominamy też o wygodzie zakupów stacjonarnych. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy unikalny koncept łączący aptekę, drogerię, perfumerię i salon optyczny w jednym. Klienci doceniają komfort zakupów i możliwość załatwienia wielu spraw w jednym sklepie, a my wciąż doskonalimy naszą ofertę, aby jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom – mówi Adam Kołodziejczyk, prezes Super-Pharm

Dodaje, że ten rok jest dla Super-Pharm wyjątkowy.

– Już od 20 lat jesteśmy obecni na polskim rynku i z tej okazji przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Jedną z nich jest projekt, nad którym pracowaliśmy od wielu miesięcy – re-otwarcie naszego flagowego sklepu w  Galerii Mokotów. Zależało nam na stworzeniu nowoczesnej przestrzeni, która zapewni naszym klientom customerce experience na najwyższym poziomie – zapewnia Adam Kołodziejczyk.

Za projekt nowoczesnego konceptu sprzedażowego w Galerii Mokotów odpowiada biuro architektoniczne Schwitzke Górski.

W centrum projektu nowej odsłony sklepu Super-Pharm stoi klient. To dla niego szukaliśmy nowych rozwiązań, to z myślą o nim tworzyliśmy zakupowe ścieżki, to jemu chcieliśmy uprzyjemnić czas spędzony w przestrzeni sklepu. Ale przede wszystkim, to klientocentryczne podejście miało zagwarantować przyjemne, pozytywne doświadczenia w obcowaniu z marką – mówi Michał Górski, CEO Schwitzke Górski.

Ponieważ Super-Phram łączy w sobie funkcje drogerii, dermocentrum oraz apteki, biuro projektowe uznało, że wspólnym elementem dla tej szerokiej oferty będzie woda, jako nieodłączny składnik codziennej pielęgnacji. Dlatego, pod postacią niebieskiego koloru, stała się motywem przewodnim wystroju.

Towarzyszą jej naturalne drewniane elementy, które nawiązują do wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Z myślą o jak najlepszym doświadczeniu klienta zaprojektowaliśmy neutralną bazę kolorystyczną w odcieniach szarości, uzupełnioną wspomnianymi elementami niebieskimi i drewnianymi. Daje to poczucie spokoju i uporządkowania, które wspierają proces podejmowania decyzji zakupowych – dodaje Michał Górski.

W nowym koncepcie nie zapomniano o punktach testowania i doradztwa, które znajdują się zarówno w strefie make-up jak i dermo. Całość łączy jasna nawigacja, której zadaniem jest odnalezienie się klientów w świecie produktów i marek oferowanych w Super-Pharm.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony