Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/66778_historyczna-zmiana-w-brytyjskiej branzy _1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

ŚWIAT

 

15 stycznia 2021, 15:11Brytyjski przemysł kosmetyczny z historyczną zmianą - w tym tygodniu otrzymał w rządzie dedykowany zespół do wspierania sektora higieny osobistej - informuje Cosmetics Business.

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)
To kamień milowy w historii brytyjskiej branży kosmetycznej

To kamień milowy w historii brytyjskiej branży kosmetycznej (fot. Shutterstock)

Posunięcie to oznacza, że ​​kosmetyki i higiena osobista nie będą już uwzględniane jako część przemysłu hotelarskiego lub wypoczynkowego, gdy rząd będzie podejmował decyzje z jego obszaru. To powodowało zamieszanie w sektorze, na przykład wtedy, gdy zostały wdrożone nowe zasady z powodu COVID-19.

Zdaniem portalu, brytyjskie organizacje z branży, takie jak British Beauty Council, UK Spa Association, British Association of Beauty Therapy and Cosmetology oraz National Hair & Beauty Federation prowadziły intensywną kampanię na rzecz zespołu branżowego i opisały ten krok jako "kamień milowy w branży".

Stowarzyszenia kosmetyczne stwierdziły, że wprowadzenie dedykowanego zespołu dla sektora beauty pomoże rządowi lepiej zrozumieć kategorię i docenić wartość ekonomiczną branży kosmetycznej.

- Kiedy British Beauty Council powstała w 2018 roku, nie było żadnej reprezentacji rządu. To uznanie ze strony rządu cementuje jeden z kluczowych celów British Beauty Council, której początkiem było uznanie branży kosmetycznej na szczeblu rządowym, stworzenie pierwszej roboczej definicji branży kosmetycznej, a także zlecenie wyczerpującego raportu mającego na celu ocenę wkładu branży kosmetycznej w gospodarkę Wielkiej Brytanii. Dwa lata później osiągnęliśmy ważny kamień milowy jako branża i nie możemy się doczekać, aby dalej prezentować i ulepszać ten niesamowity sektor, w którym pracujemy - powiedziała w rozmowie z portalem Millie Kendall, dyrektor generalna British Beauty Council.

- Utworzenie wyznaczonego zespołu sektorowego ds. higieny osobistej w ramach rządu to znaczący moment dla branży, wyraźnie pokazujący nowo osiągniętą wiarygodność, reputację i cenny wkład gospodarczy, nad którym tak ciężko pracowaliśmy - dodała Helena Grzesk z British Beauty Council.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony