REKLAMATestowane przez WK
Jarosław Brzozowski, dyrektor handlowy firmy Krystyna Janda, podczas gali rozdania statuetek Perły Rynku Kosmetycznego 2022

Jarosław Brzozowski, dyrektor handlowy firmy Krystyna Janda, podczas gali rozdania statuetek Perły Rynku Kosmetycznego 2022 (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Janda, marka znana na rynku od wielu już lat, do tegorocznego konkursu Perły Rynku Kosmetycznego zgłosiła produkty pod submarką My Clinic. Jarosław Brzozowski, dyrektor handlowy firmy, nie obawia się, że kosmetyki wyżej pozycjonowane cenowo mogą nie być odpowiednią ofertą na obecne czasy. Według niego konsumentki niezmiennie są gotowe płacić więcej, jeśli w ślad za wyższą ceną idą innowacje w zakresie składników, doznań podczas stosowania czy zastosowanych technologii.

REKLAMATestowane przez WK Ohjo

Dając konsumentkom opatentowane składniki, nowoczesne formulacje i wyjątkowe doznania towarzyszące stosowaniu kosmetyków jesteśmy pewni, że chętnie sięgną one po produkt, nawet jeśli jest on droższy od dotychczas przez nas oferowanych – mówił Jarosław Brzozowski, dyrektor handlowy firmy Krystyna Janda, podczas gali rozdania Pereł Rynku Kosmetycznego.

Zwrócił uwagę że marka Janda, znana jest od lat i cieszy się zaufaniem konsumentów.

– To efekt naszych intensywnych prac nad jakością produktów i codziennych starań działu R&D. W taki też sposób przygotowaliśmy nową submarkę My Clinic  – zapewnił Jarosław Brzozowski.

Zgłoszone do tegorocznego konkursu Perły Rynku Kosmetycznego produkty opracowane zostały na bazie opatentowanego kompleksu, który zapewnia efekt podobny do krioterapii.  

– To wynik długoletnich testów, badań dermokosmetycznych. Tak powstają innowacyjne produkty, na które zapotrzebowanie nie słabnie – podsumował dyrektor handlowy firmy Krystyna Janda.

Czytaj też: My Clinic spełnia obietnice odmładzania

Perły Rynku Kosmetycznego to projekt prowadzony przez redakcję Wiadomości Kosmetycznych od 16 lat. Wyłaniane są w nim najlepsze nowości w kategoriach beauty. Zwycięzców wskazuje profesjonalne jury, w którego składzie zasiadają menedżerowie z sieci drogeryjnych, aptecznych oraz platform e-commerce. Jurorzy osobiście testują produkty zgłoszone do badania i oceniają ich potencjał rynkowy.

Poznaj jurorów Perły Rynku Kosmetycznego 2022: lista ekspertów

W tegorocznej edycji badania jurorzy wskazali zwycięzców w 18 kategoriach kosmetycznych, w tym Innowacja kosmetyczna oraz Debiut kosmetyczny.

Czytaj więcej: Poznaliśmy zwycięzców rankingu Perły Rynku Kosmetycznego 2022! [FOTOGALERIA]

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony