StoryEditor
Producenci
12.12.2022 00:00

Nawilżający Sztyft pod oczy Iceland The Saem z brązową Perłą Rynku Kosmetycznego 2022

W poszukiwaniu składników odpowiadających na potrzeby każdego rodzaju skóry marka The Saem sięga do niesamowitych, często nieznanych człowiekowi miejsc, zlokalizowanych w najdalszych zakątkach świata. Każda linia pielęgnacyjna zawiera wyjątkowe ekstrakty i wyciągi z roślin, a także minerały oraz mikroelementy.

Produkty The Saem posiadają delikatne, lekkie konsystencje, a równocześnie działają skutecznie, dając długotrwałe efekty. To możliwe dzięki zastosowaniu w ich procesie produkcji nowoczesnej technologii, pozwalającej wydobyć z roślin wszystko, co najcenniejsze. Stanowią one odpowiedź na wyzwania współczesnego świata, gdzie wśród dnia wypełnionego aktywnością, chcemy zapewnić sobie maksimum pielęgnacji przy minimalnym czasie poświęconym na ten proces.

Sonia jako oficjalny dystrybutor marki The Saem, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, sięga po kosmetyki oparte na nowoczesnych technologiach i wyjątkowych składnikach. Nawilżający sztyft pod oczy Iceland The Saem, nagrodzony brązową Perłą Rynku Kosmetycznego, to flagowy produkt linii Iceland, opartej o składniki pochodzące z Islandii – jednego z najczystszych krajów na świecie, który obfituje w dobroczynne dla zdrowia i urody surowce.

Linię marka The Saem oparła o składniki nawilżające odkryte w kryształowo czystej wodzie polodowcowej pochodzącej z tej niesamowitej wyspy. Jest ona bogatym źródłem minerałów i składników nawilżających. To możliwe dzięki wolniejszemu niż w przypadku standardowej wody procesowi parowania wody lodowcowej, który posiada zwiększoną siłę ograniczenia przeznaskórkowej utraty wody z organizmu.

Oparty na nowoczesnej technologii sztyft zamknięty w przykuwającym spojrzeniu opakowaniu to sposób na natychmiastowe nawilżenie i schłodzenie skóry wokół oczu. W jego składzie zawarto krystalicznie czystą wodę mineralną z Islandii, która zapewnia uczucie świeżości, zapobiegając powstawaniu obrzęków. Polecany jest zwłaszcza w porannej pielęgnacji, by zniwelować opuchliznę i przywrócić skórze witalność.

Wyróżnienie produktu - zamkniętego w niebanalnym, przykuwającym uwagę opakowaniu i aktywnie poszukiwanego przez klientów na drogeryjnych półkach, który powstał w oparciu o koreański styl pielęgnacji skóry - brązową Perłą Rynku Kosmetycznego, to nagroda dla wartości, jakie przyświecają firmie Sonia, jako oficjalnemu dystrybutorowi marki. To równocześnie motywacja do dalszego ich proponowania partnerom handlowym oraz klientom. Nagrodę brązowej Perły Rynku Kosmetycznego z dumą prezentować będziemy w komunikacji dotyczącej marki The Saem zarówno online, jak i offline.

materiał partnera
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 16:07