wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Hebe, sieć drogerii należąca do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Hebe, sieć drogerii należąca do Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja (fot. mat.prasowe/Hebe)

Employer Branding Excellence Awards 2020 to konkurs doceniający najlepsze praktyki employer branding‘owe polskich pracodawców. W tym roku Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, właściciel sieci drogerii Hebe, został laureatem kategorii „Strategia Employer Branding do 100 tys. zł“.

Podczas Gali konkursu Employer Branding Excellence Awards 2020, która odbyła się 10 września 2020 roku, pracodawcom wręczone zostały nagrody za najlepsze projekty employer brandingowe.  

„Ideą konkursu, organizowanego po raz dziewiąty przez HRM Institute, jest nagrodzenie i zaprezentowanie najlepszych praktyk employer brandingowych w Polsce, które mogą stać się wzorem i inspiracją dla innych“ – tak konkurs ten opisują organizatorzy.

Wśród tegorocznych zwycięzców znalazła się kampania przygotowana przez Hebe we współpracy z agencją kreatywną Job’n’Joy. Dzięki przeprowadzonym działaniom, wizerunek sieci jako pracodawcy został odświeżony i unowocześniony, a inspiracją dla powstania kampanii był przede wszystkim barwny świat produktów kosmetycznych, połączony z chwytliwą grą słowną.

Kampania została przeprowadzona w narzędziach SoMe, digital oraz offline (m.in. w sklepach sieci) i bazowała na opracowanych wcześniej trzech filarach Hebe jako pracodawcy: „Malujemy wspólną przyszłość“, „Tworzymy piękniejszą rzeczywistość“, „Pielęgnujemy twój rozwój“. Pod tymi hasłami kryją się ważne dla firmy aspekty i korzyści pracy w Hebe.

Dzięki współpracy z agencją Jon’n’Joy na potrzeby kampanii powstał szereg spójnych materiałów, dedykowanych kandydatom, począwszy od stanowisk operacyjnych aż po kierownicze.

Cieszymy się, że kampania employer brandingowa Hebe została szeroko zauważona w mediach i doceniona w konkursie. Gratulujemy także wszystkim pozostałym laureatom. Najbardziej jednak cieszy nas pozytywny odbiór kampanii wśród kandydatów, a także naszych pracowników. Dzięki niej zbudowaliśmy większą rozpoznawalność i wzmocniliśmy pozycję Hebe jako pracodawcy. Kreatywna, przyciągająca uwagę i nowoczesna – ta kampania doskonale odzwierciedla istotę pracy w naszej sieci – powiedział Wojciech Żytkowiak, dyrektor HR JMDiF.


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony