wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Katarzyna Miodyńska, dyrektor marketingu w spółce Miraculum

Katarzyna Miodyńska, dyrektor marketingu w spółce Miraculum (fot.materiały prasowe)

W naszej opinii w 2021 r. segment produktów do makijażu odnotuje wyraźne odbicie. Mamy nadzieję, że w drugim kwartale będą znoszone restrykcje, a co za tym idzie, konsumenci będą bardziej aktywni, będą częściej spotykać się poza domem, wrócą do biur. Planujemy więc wprowadzanie nowości – mówi Katarzyna Miodyńska, dyrektor marketingu w firmie Miraculum.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Analizy agencji badawczych mówią o tym, że rynek kosmetyczny odbije się po pandemii, a kosmetyki do makijażu będą rosnąć najszybciej.

Czytaj: PMR: Kosmetyki do makijażu będą rosnąć najszybciej.

Te prognozy nie są zaskoczeniem dla Katarzyny Miodyńskiej, dyrektor marketingu w firmie Miraculum.

Wysoko prognozowany wzrost sprzedaży kosmetyków kolorowych nie dziwi , mimo, że w 2020 roku segment ten został najbardziej dotknięty negatywnymi skutkami pandemii. Lockdown, zakrywanie twarzy maseczkami, rzadsze wychodzenie z domów, to wszystko odbiło się na wynikach sprzedaży. W naszej opinii w 2021 r. segment ten odnotuje wyraźne odbicie. Mamy nadzieję, że w drugim kwartale będą znoszone restrykcje, a co za tym idzie, konsumenci będą bardziej aktywni, będą częściej spotykać się poza domem, wrócą do biur – mówi.

Biorąc to pod uwagę Miraculum planuje nowe wdrożenia w segmencie kosmetyków do makijażu w swojej marce Joko. – Wciąż rosnącą popularnością cieszą się kosmetyki naturalne, dlatego wpisując się w ten trend Joko w pierwszej połowie roku stawia na nową linię Vege, której formuły są w 100 proc. pochodzenia naturalnego oraz wegańskie – zapowiada Katarzyna Miodyńska. Powiększona zostanie także paleta cieni do powiek, produktów do makijażu brwi i ust, a także preparatów regeneracyjnych do paznokci.

–  Podsumowując rok 2021 będzie obfitował u nas w nowe linie, produkty – potwierdza Katarzyna Miodyńska.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony