REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Testy Lomina działają na zasadzie immunochromatografii. Służą do szybkiego wykrywania przeciwciał COVID-19 IgM/IgG (złoto koloidalne) w celach samokontroli (do użytku domowego). Test został dopuszczony do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej na podstawie certyfikacji CENB Certyfikat EC20 0090 2020 0323

Testy Lomina działają na zasadzie immunochromatografii. Służą do szybkiego wykrywania przeciwciał COVID-19 IgM/IgG (złoto koloidalne) w celach samokontroli (do użytku domowego). Test został dopuszczony do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej na podstawie certyfikacji CENB Certyfikat EC20 0090 2020 0323 (fot. materiały prasowe/Netto )

Certyfikowane testy firmy Lomina AG są dostępne w sprzedaży od 31 marca w sieci Kaufland. Od 1 kwietnia oferowac je będzie także sieć Netto.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Klienci Kauflandu kupią testy w cenie 79,99 zł za opakowanie, w którym są dwa pakiety testów serologicznych do samodzielnego wykonania w domu. Sieć poinformowała, że produktu należy szukać na półkach znajdujących się przy kasach.

W Netto cena została ustalona na 79,98 zł za opakowanie (czyli 39,99 zł za jeden test). Ze względu na spodziewane duże zainteresowanie wprowadzono też limit sprzedaży do dwóch podwójnych opakowań (czterech testów) na osobę.

Kaufland w Polsce to sieć 226 marketów. Netto ma natomiast ok. 400 sklepów.

Testy Lomina już od jakieś czasu ma w swojej ofercie także sieć Super-Pharm. Tam cena to 449,95 zł za opakowanie, w którym znajduje się 5 testów.

Czytaj też: Super-Pharm sprzedaje testy na przeciwciała COVID-19

Sieci Biedronka, Lidli i Aldi oferują natomiast testy Primacovid.

Zobacz ceny testów w Aldi: Sieć Aldi też wprowadza testy na przeciwciała. Konkuruje ceną i dostępnością

Lidlu: Lidl też wprowadza testy na przeciwciała. Gdzie będą dostępne i w jakiej cenie?

i Biedronce: To już pewne. Testy na przeciwciała COVID-19 pojawią się ponownie w Biedronce

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony