REKLAMAFBK_Banner Główny
Złota bomba do kąpieli Dexter's Dragon’s egg pozwoli na zebranie funduszy na specjalistyczne badania nad bardzo poważnym i groźnym nowotworem, na który chorują wyłącznie dzieci.

Złota bomba do kąpieli Dexter's Dragon’s egg pozwoli na zebranie funduszy na specjalistyczne badania nad bardzo poważnym i groźnym nowotworem, na który chorują wyłącznie dzieci. (materiały prasowe Lush Cosmetics)

Nowy produkt firmy Lush, Dexters Dragon’s egg, zawita za kilkanaście dni na wirtualne półki sklepu online i do sklepów stacjonarnych w wybranych krajach. Firma uczci w ten sposób pamięć syna dyrektora ds. cyfrowych Lush, małego Dextera Constantine, którego rodzicom zabrał mięśniakomięsak prążkowanokomórkowy, rzadki nowotwór wieku dziecięcego.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

W zeszłym roku Jack Constantine, dyrektor ds. cyfrowych firmy Lush, stracił swojego siedmioletniego syna Dextera z powodu mięśniakomięsaka prążkowanokomórkowego, rzadkiego nowotworu wieku dziecięcego, co do którego brakuje świadomości oraz funduszy na badania i leczenie. Aby uhonorować Dextera i dzieci takie jak on, Lush wspiera uruchomienie Dexter's Arc, platformy zbierania funduszy utworzonej przy wsparciu zarejestrowanej organizacji charytatywnej Alice's Arc. Fundusze zebrane za pośrednictwem Dexter's Arc zostaną przeznaczone na badania nad mięśniakomięsakiem prążkowanokomórkowym bez udziału zwierząt.
 

Dexter Constantine

Rodzina Constantine czule nazywała Dextera swoim „władcą smoków”, dlatego 15 lutego, w Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem u Dzieci, firma Lush wprowadzi na rynek limitowaną edycję najlepiej sprzedającej się bomby do kąpieli Dragon’s egg, nazwaną Dexter's Dragon’s egg. 100% dochodu ze sprzedaży trafi do Dexter's Arc. Obecnym celem promocji jest zebranie 500 tysięcy dolarów specjalnie na potrzeby badań nad tym rzadkim nowotworem i to bez udziału zwierząt, co dodatkowo winduje koszta.
 

Jack i ja jesteśmy załamani utratą naszego słodkiego Dextera. Na zawsze pozostanie w naszych myślach i zawsze będzie nam go brakowało. Jesteśmy bardzo wdzięczni Lush i całemu personelowi, który stworzył Dexter's Dragon’s egg, aby podnieść świadomość na temat miesiąca świadomości raka u dzieci. Czuliśmy ogromne wsparcie ze strony Lush i Alice’s Arc, zapewniając naszej rodzinie sposób na opowiedzenie historii Dextera i podniesienia świadomości na temat mięśniakomięsaka prążkowanokomórkowego od czasu jego śmierci. — powiedziała w oświadczeniu prasowym matka Dextera, Rachel Constantine.

Czytaj także: Lush otwiera pierwszy sklep stacjonarny w Polsce. Od 17 lutego zaprasza do Złotych Tarasów

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony