REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

ŚWIAT

 

13 stycznia 2023, 10:21wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Charles Delapalme, Stéphane Bianchi, Pietro Beccari i Delphine Arnault rozgaszczają się na swoich nowych stanowiskach w grupie LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy)

Charles Delapalme, Stéphane Bianchi, Pietro Beccari i Delphine Arnault rozgaszczają się na swoich nowych stanowiskach w grupie LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) (Shutterstock)

LVMH zatrudnił nowych pracowników w Louis Vuitton i Christian Dior; Pietro Beccari, który kieruje Christian Dior Couture od 2018 roku, zostaje prezesem i dyrektorem generalnym Louis Vuitton.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Grupa LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy) ogłosiła przetasowania w swoich kadrach; Pietro Beccari zastąpi Michaela Burke'a, który przejmie nowe obowiązki, podlegając bezpośrednio Bernardowi Arnaultowi, prezesowi i dyrektorowi generalnemu LVMH. Delphine Arnault, wiceprezeska wykonawcza Louis Vuitton od 2013 roku, zastępuje Beccari i zostaje prezesem i dyrektorką generalnym Christian Dior Couture. Charles Delapalme, wiceprezes wykonawczy Christian Dior Couture, odpowiedzialny za działalność komercyjną od 2018 roku, zostaje mianowany dyrektorem zarządzającym Christian Dior Couture. Wreszcie, Stéphani Bianchi, prezes i dyrektor generalny działu zegarków i biżuterii, będzie teraz nadzorował również Tiffany i Repossi, które dołączają do działu zegarków i biżuterii grupy LVMH.

Omawiając nominacje, Arnault powiedział: „Pietro Beccari wykonał wyjątkową pracę w Christian Dior w ciągu ostatnich pięciu lat. Jego przywództwo przyspieszyło atrakcyjność i sukces tego kultowego Maison [domu mody]. Nominacja Delphine Arnault to kolejny kamień milowy na drodze kariery w modzie i galanterii skórzanej zdefiniowanej przez doskonałość, najpierw w ciągu 12 lat w Christian Dior, a następnie w Louis Vuitton przez ostatnią dekadę, gdzie była numerem dwa, odpowiadając za wszystkie działania produktowe w Maison".

„Jestem zachwycona awansem Charlesa Delapalme u Christiana Diora. Przez ostatnie 17 lat prowadził godną podziwu karierę w Grupie LVMH. Włączenie Tiffany do Działu Zegarków i Biżuterii jest naturalnym krokiem po udanej integracji firmy z Grupą LVMH. Umiejętności przywódcze Stéphane'a Bianchiego, jego zrozumienie produktów i rynków oraz przenikliwość organizacyjna umożliwiły Maisons w dywizji osiągnięcie niezwykłych wyników pod jego kierownictwem" kontynuuje Arnault.

Czytaj także: Bernard Arnault z LVMH wyprzedza Elona Muska jako najbogatszy człowiek na świecie

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony