REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

1 października 2020, 09:40wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zgłoszenia przyjmowane są od początki października do końca listopada

Zgłoszenia przyjmowane są od początki października do końca listopada (źródło: instagram.com/marionkosmetyki/)

Z początkiem października firma Marion Kosmetyki ogłosiła konkurs na ambasadorkę. Do udziału zaprasza użytkowniczki Instagrama zainteresowane tematem kosmetyków i gotowe na przygodę życia.  

REKLAMA

Jeśli Twoją pasją są kosmetyki, fotografia, social media i chcesz przeżyć przygodę życia, zgłoś się do konkursu na Ambasadorkę Kosmetyczną marki @marionkosmetyki. To Twoja szansa na wejście do pasjonującego świata beauty i pokazanie się szerokiemu gronu odbiorców. Będziesz błyszczeć, bywać i poszerzać swoje możliwości w obszarze social mediów i nie tylko! – czytamy w poście marki Marion na Instagramie.

Nagrodą główną jest roczny kontrakt z marką Marion o wartości 5 tys. zł,  profesjonalna sesja zdjęciową oraz promocja ambasadorki w kanałach reklamowych marki Marion, pobyt w 5 gwiazdkowym hotelu w Trójmieście oraz Iphone 11 PRO.

 Aby wziąć udział w konkursie należy dodać na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z produktem Marion. Inspiracją do jego wykonania ma być hasło: „Moja pielęgnacja z marką Marion”. Zdjęciu ma towarzyszyć post opisujący sposób pielęgnacji skóry, włosów lub ciała z wykorzystaniem kosmetyków marki Marion. Aby zgłoszenie było pełne należy się jeszcze zarejestrować w formularzu dostępnym na internetowej stronie marki.

Oprócz nagrody głównej, dodatkowo 10 wyłonionych przez jury osób otrzyma jednorazowo zestawy kosmetyków marki Marion o wartości 500 zł każdy, a także możliwość testowania nowości przez rok od dnia ogłoszenia wyników konkursu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony