PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

25 marca 2021, 15:35Norweska marka TAAT znana jest z innowacyjnych preparatów wykorzystujących naturalne składniki o cennych dla skory właściwościach, pozyskiwanych z renomowanych, certyfikowanych upraw

Norweska marka TAAT znana jest z innowacyjnych preparatów wykorzystujących naturalne składniki o cennych dla skory właściwościach, pozyskiwanych z renomowanych, certyfikowanych upraw (fot. materiały prasowe )

TAAT, norweska marka naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, zaprasza kobiety w wieku 30 lat i więcej do testowania kosmetyków. Na początek testerki otrzymają trzy produkty, a do końca roku kolejne, składające się na trzy serie produktowe.

REKLAMATestowane przez WK Colorus dezodroanty Ecosoft

Osoby zainteresowane testowaniem naturalnych kosmetyków TAAT, mogą się rejestrować na stronie taat.no/pl. Tam są proszone o wypełnienie krótkiej ankiety, zawierającej m.in. datę urodzenia. Następnie wybrane przez markę osoby otrzymają zaproszenie do udziału w testowaniu, a na podany w zgłoszeniu adres przesłane zostaną próbki trzech kremów – do twarzy, rąk i stóp.

Akcja jest zaplanowana na cały rok, bowiem marka TAAT w jego trakcie będzie powiększała swoje portfolio o kolejne serie produktowe. Do końca roku na rynek zostaną wprowadzone trzy linie kosmetyczne, a do wytypowanych osób rozesłane zostaną kolejne próbki.

Na tym jednak rola testerek się nie kończy. Do ich zadań będzie również należało umieszczenie opinii o produktach w mediach społecznościowych własnych i marki oraz na wskazanych przez producenta portalach. Jednym z nich będzie branżowy portal wiadomoscikosmetyczne.pl, na którym TAAT prezentuje swoje nowości produktowe.

Na koniec zabawy, pierwsze 100 osób, które spełnią warunki określone przez organizatora akcji, czyli umieszczą opinie we wskazanych miejscach, otrzyma od marki TAAT rabaty w wysokości 10 proc. na zakup kosmetyków. A jest o co walczyć, bowiem norweska marka znana jest z innowacyjnych preparatów wykorzystujących naturalne składniki o cennych dla skory właściwościach, pozyskiwanych z renomowanych, certyfikowanych upraw.

Zgłoś się i wypełnij ankietę do 1 kwietnia (to nie pryma aprilis :-)

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Almi 1 10 miesięcy temu

  Super

  Edytowany: 10 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony