REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

1 października 2021, 16:18wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kosmetyki Miraculum to produkty cieszące się zainteresowaniem m.in. w Rosji i na Ukrainie

Kosmetyki Miraculum to produkty cieszące się zainteresowaniem m.in. w Rosji i na Ukrainie (fot. materiały prasowe )

Zarząd Miraculum poinformował inwestorów o podpisaniu znaczącej umowy z partnerem spółki w Rosji. Zobowiązał się on przez rok do zakupów na kwotę 1 mln euro, co przekracza 15 proc.  przychodów ze sprzedaży Miraculum za ostatni rok obrotowy.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Pod koniec września 2021 roku spółka Miraculum otrzymała od partnera działającego na terenie Federacji Rosyjskiej podpisany aneks do umowy współpracy.

– W przedmiotowym aneksie wyżej wskazany partner Miraculum zobowiązał się do zakupów towarów spółki na kwotę 1 mln euro w okresie 12 miesięcy od dnia podpisania wyżej wskazanego aneksu – podała spółka w komunikacie.  

 W ocenie zarządu zawarty aneks do umowy należy uznać za istotny z uwagi na jego wartość. Kwota zakupów przekracza bowiem 15 proc. przychodów ze sprzedaży Miraculum za ostatni rok obrotowy.

Podczas niedawnego spotkania z inwestorami spółka Miraculum chwaliła się rozwojem eksportu. W I połowie 2021 r podpisała umowy z odbiorcami m.in. w Hiszpanii. Na Ukrainie sprzedawać będzie nowe produkty ze swojej oferty, takie jak kosmetyki Miraculum i Gracja Bio. W efekcie jej produkty są już obecne na 32 zagranicznych rynkach.

Na razie eksport stanowi 19 proc. przychodów spółki, ale jej zarząd ma nadzieję na sukcesywne zwiększanie tej wartości.

– Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi klientami w kilkunastu krajach, w tym w Maroko, Pakistanie, Wietnamie i Tajlandii, które w krótkim czasie powinny być sfinalizowane i przyczynić się do wzrostu sprzedaży – zapewniał Marek Kamola, członek zarządu spółki, relacjonując wyniki Miraculum za I półrocze 2021 roku i plany rozwoju firmy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony