PRODUCENCI I MARKI

Eksport

MARKI

 

29 stycznia 2019, 11:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ceremonia podpisania umowy

Ceremonia podpisania umowy (fot. materiały prasowe/Miraculum)

25 stycznia 2019 r. polska firma Miraculum podpisała długofalową umowę z chińską spółką Lalami. Dokument dotyczy współpracy w obszarze sprzedaży i dystrybucji produktów marki Joko na zasadach wyłączności na terenie Chin oraz Specjalnej Strefy Administracyjnej Hong Kong.

Współpraca z Lalami (Group) Co., Limited (Lalami) – liczącym się dystrybutorem kosmetyków na rynku Państwa Środka, którego obroty w 2018 roku przekroczyły 2 miliardy RMB – ponad 1 miliard zł, była możliwa dzięki wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. W listopadzie 2018 r., na zaproszenie PAIH, spółka Miraculum uczestniczyła w pierwszej edycji największych targów importowych China International Import Expo w Szanghaju, które przyciągnęły gości z całego regionu Azji i Pacyfiku: importerów, jak również dystrybutorów.

Podczas targów CIIE firma Miraculum podpisała list intencyjny, a następnie po trzech miesiącach negocjacji zawarła umowę, która przewiduje 5-letnią współpracę z możliwością przedłużenia jej obowiązywania na kolejne lata.

Kontrakt ze spółką Lalami jest zwieńczeniem kilku miesięcy starań o wejście z naszymi produktami na największy rynek konsumpcyjny świata. Dzięki pomocy jaką uzyskaliśmy od PAIH w niespełna pół roku od naszej pierwszej wizyty w Chinach podpisaliśmy kontrakt ze spółką, która gwarantuje bardzo profesjonalne wprowadzenie naszych produktów do dystrybucji w Chinach. Pierwszym i najważniejszym krokiem do osiągnięcia tego sukcesu, w mojej ocenie, był udział naszej spółki w Targach CIIE. Już teraz planujemy obecność w kolejnej edycji tej imprezy – podsumowuje Tomasz Sarapata, prezes Miraculum.

China International Import Expo w Szanghaju to największe w historii Chin targi importowe, które zainicjował i objął patronatem prezydent Chin Xi Jinping. Na zaproszenie PAIH w targach CIIE wzięło udział ponad 80 polskich firm o największym potencjale na podbój azjatyckiego rynku. Łącznie oferta Polski prezentowana była na 1000 mkw., co stanowiło największą przestrzeń wystawienniczą ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Składało się na nią 6 stoisk branżowych oraz stoisko narodowe.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Olek 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Brawo :)

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony