REKLAMAWK e-wydania 6_7_2021

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Eksport

 

11 czerwca 2021, 10:41wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dobre wyniki Miraculum to m.in. wynik działań marketingowych i współpracy z sieciami handlowymi z okazji 5o-lecia marki Pani Walewska

Dobre wyniki Miraculum to m.in. wynik działań marketingowych i współpracy z sieciami handlowymi z okazji 5o-lecia marki Pani Walewska (fot. materiały prasowe )

Spółka Miraculum oszacowała swoje przychody ze sprzedaży netto w maju 2021 roku na 2 mln zł, co stanowi wzrost o 43 proc. w stosunku do maja 2020 roku, kiedy wyniosły one 1,4 mln zł.

REKLAMAGOLDENBOX - belka w artykule - 16.07 - 16.08

Narastająco, w okresie styczeń-maj 2021 roku spółka szacuje przychody ze sprzedaży netto na poziomie 11 mln złotych, co stanowi wzrost o 14 proc. w stosunku do okresu styczeń-maj 2020 roku, kiedy to wyniosły one 9,7 mln złotych.

Zarząd spółki poinformował, że wyniki sprzedaży potwierdzają, że przyjęta strategia firmy to słuszny kierunek rozwoju. W minionym miesiącu Miraculum kontynuowało współpracę z sieciami handlowymi z okazji 50-lecia marki Pani Walewska. Tym razem kosmetyki dostępne były w Intermarche. Firma jest też aktywna na rynkach zagranicznych. W ostatnim czasie pozyskała nowych partnerów z Malezji i Szwajcarii.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony