REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

PERSONALIA

 

3 marca 2021, 13:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Monika Thorne objęła w lutym 2021 r. stanowisko dyrektor marketingu w Torf Corporation

Monika Thorne objęła w lutym 2021 r. stanowisko dyrektor marketingu w Torf Corporation (fot.materiały prasowe/Torf Corporation)

Monika Thorne objęła stanowisko dyrektor marketingu w Torf Corporation. Będzie odpowiadać za rozwój marki tołpa oraz strategię ekspansji rynkowej.

REKLAMAPrzewodnik Beauty_belka w artykule_08.03-30.04.

Monika Thorne objęła w lutym stanowisko dyrektor marketingu w Torf Corporation. Będzie odpowiadać za rozwój marki tołpa oraz strategię ekspansji rynkowej.

Monika Thorne jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, University of St. Gallen (Szwajcaria) oraz prestiżowej The Wharton School (US). Ma wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Zawodowo związana była z firmą Procter & Gamble, gdzie zarządzała portfolio produktów do pielęgnacji włosów w Wielkiej Brytanii, współtworzyła Dział Kosmetyków Aptecznych w strukturach globalnych P&G oraz zarządzała nowymi wdrożeniami marki Olay w Europie. Jako dyrektor marketingu największego detalisty apteczno-drogeryjnego w Szwajcarii, firmy Galenica, była odpowiedzialna za stworzenie nowego działu marek własnych.
Przez ostatnie 1.5 roku jako globalny dyrektor marketingu pracowała dla marki Dictador – rumu z sektora ultra-premium.

Wzmocnienie zarządu spółki menedżerką z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem w sektorze dóbr konsumpcyjnych oraz retailu to efekt przyjętego przez spółkę planu ekspansji rynkowej. Zmiany związane są z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami budowania wartości spółki.
Cieszę się że dołączyłam do zespołu Torf Corporation i wspólnie będziemy budować jedną z najszybciej rosnących marek beauty w Polsce. To bardzo ciekawy czas. Rynek kosmetyczny dynamicznie się zmienia, a konsumentki stają się bardziej wymagające i świadome swoich potrzeb. Przed nami wiele wyzwań, a to mobilizuje
do działania
– skomentowała Monika Thorne.

Torf Corporation działa na polskim rynku kosmetycznym od 1989 roku. Spółka odpowiada za produkcję kosmetyków jednej z najbardziej znanych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała dla kobiet i mężczyzn – marki tołpa. Podstawowym składnikiem tych kosmetyków jest unikalny ekstrakt z torfu – torf tołpa.
Firma jest również producentem kosmetyków do pielęgnacji jamy ustnej marki ON, a także kluczowym dostawcą kosmetycznym dla największych sieci w regionie pod markami własnymi (private label).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony