KONSUMENT i TRENDY

TRENDY

 

18 stycznia 2023, 12:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Nü-metalowy zespół wypuścił jako merchandising paletę do makijażu - czy to świt ery kosmetyków sygnowanych nazwiskami i nazwami zespołów muzyków metalowych?

Nü-metalowy zespół wypuścił jako merchandising paletę do makijażu - czy to świt ery kosmetyków sygnowanych nazwiskami i nazwami zespołów muzyków metalowych? (materiały prasowe Korn)

Zespół Korn nawiązał współpracę z firmą makijażową HipDot, aby stworzyć paletę do makijażu z okazji 25-lecia albumu „Follow The Leader”. Zestaw jest zapakowany w pudełko wielkości płyty CD „Follow The Leader”, które zawiera pierścień ośmiu różnych kolorowych „ścieżek”, inspirowanych klasycznym trzecim albumem Korn.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Pionierski nü-metalowy zespół Korn świętuje swój pięciokrotny multi-platynowy album „Follow The Leader” z 1998 roku, wydając paletę do makijażu CD inspirowaną utworami z tego albumu. Wspomniana płyta oznaczała szczyt komercyjnego sukcesu Korna i 18 sierpnia oficjalnie skończy 25 lat. Rzecznik KORN powiedział w oświadczeniu: „Połączyliśmy siły z HipDot, aby stworzyć ekskluzywną paletę do makijażu CD „Follow The Leader” na cześć 25. rocznicy wydania płyty. Kolekcja KoRn x HipDot „Follow The Leader” jest wegańska, wolna od szkodliwych składników, certyfikowana jako wolna od okrucieństwa i wyselekcjonowana tak, aby była przyjazna wszystkim odcieniom skóry”.

Lista kolorów cieni wygląda następująco:

 • "My Gift to You" - Olive Beetle
 • "Dead Bodies Everywhere" - Vintage Sepia
 • "Pretty" - Slashed & Silver
 • "Freak on a Leash" - Black
 • "Got the Life" - Sunset Copper
 • "Children of the Korn" - Beige
 • "It's On!" - Dirt Brown
 • "Seed" - Off White Pink
   


Nowy produkt sygnowany przez Korn doskonale wpisuje się w znany od dekad trend wypuszczania produktów makijażowych czy kosmetycznych w ogóle przez zespoły muzyczne, jednak w wypadku nü-metalowych muzyków jest to dość duża nowinka. Gatunki, których wykonawcy decydują się na produkcję tego typu merchandisingu, to zazwyczaj pop, rock i pokrewne, a nie ciężkie brzmienia kojarzone z raczej zachowawczym podejściem do makijażu. Paleta wzbudza równie dużo zachwytu ze strony fanów zespołu, którzy są weganami i cenią sobie zadbanie o aspekt etyczny produktu, co utyskiwań na rozmienianie się na drobne (Korn sprzedaje również pod swoją marką smycze dla psów i ostre sosy). Porównywalna jest w zasadzie tylko kolekcja Def Leppard.

Przypomnijmy, że w ostatniej dekadzie kolorówkę pod swoim nazwiskiem zaczęły sprzedawać Viki Gabor, Whitney Houston (w ramach współpracy postmortem), Lady Gaga, Rihanna, Jeffree Starr i wiele innych osobistości ze świata muzyki.

Czytaj także: "Tubki jak z bazaru"; konsumentki o kolekcji kosmetyków Viki Gabor

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony