REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

 

21 października 2021, 08:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Przedstawiciele firmy Nivea Polska na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zachęcali do udziału w praktykach studenckich

Przedstawiciele firmy Nivea Polska na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zachęcali do udziału w praktykach studenckich (źródło: LinkedIn)

Nivea Polska w dniach 16 i 19 października zorganizowała spotkanie ze studentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pracownicy firmy, podczas bezpośrednich rozmów ze studentami opowiadali o programie praktyk i o tym, jakich kandydatów poszukuje Beiersdorf Manufacturing Poznań. Przedstawili aktualne oferty i warunki zatrudnienia.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Program praktyk jest skierowany do studentów, którzy ukończyli co najmniej III roku studiów, bardzo dobrze znają język polski i angielski, są ambitni i lubią wyzwania oraz szybko nawiązują relacje. Ważne też, aby mieli sprecyzowane zainteresowania. W praktyce będą bowiem poznawać jeden z obszarów funkcjonowania firmy Nivea.

Praktykanci dołączą do jednego z jej działów: Zarządzanie Łańcuchem Dostaw, Zarządzanie Jakością, Produkcja, Logistyka Produkcji, Dział Techniczny, TPM, Controlling, BHP. Włączą się w bieżącą, codzienną pracę działu i będą samodzielnie realizować powierzone zadania pod okiem opiekuna. Przekonają się jak funkcjonuje duża, międzynarodowa organizacja oraz poznają centrum produkcyjne.

Nivea zapewnia, że uczestnicy programu będą mogli elastycznie dostosować godziny pracy do planu zajęć na uczelni. Praktyki trwają 3-6 miesięcy, w zależności od rodzaju i zakresu powierzonych zadań. Praktykantom firma zaoferuje wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

– Wiele osób właśnie od praktyk rozpoczęło swoją karierę w naszej firmie – podaje Nivea w komunikacie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony