REKLAMAMężczyzna webinar baner glowny_obejrzyj nagranie

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

KORONAWIRUS

 

8 czerwca 2021, 09:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. linkedin.com/company/nivea-polska/)

W ramach Narodowego Programu Szczepień realizowanego w zakładach pracy, Nivea Polska zorganizowała akcję szczepień swoich pracowników i ich bliskich oraz osób zatrudnionych we współpracujących z nią firmach. Wzięło w niej udział 150 chętnych.

REKLAMAMężczyzna w świecie beauty webinar_obajrzyj nagranie_ baner w artykule

W ramach programu Good for me, we współpracy z partnerem medycznym, Nivea Polska zorganizowała w minioną sobotę szczepienia przeciwko COVID-19. Akcja była skierowana do pracowników, ich bliskich, a także dla osób zatrudnionych w firmach współpracujących z producentem kosmetyków.

Szczepienia odbyły się w ramach Narodowego Programu Szczepień, który od 4 maja umożliwił zakładom pracy szczepienia swoich pracowników u siebie na miejscu.  Warunkiem jest zebranie minimum 300 chętnych do zaszczepienia. Mogą to być: pracownicy, współpracownicy i członkowie ich rodzin.

Drugi warunek zgłoszenia zakładu do programu szczepień, to nawiązanie współpracy z istniejącym punktem szczepień, który zgodzi się zorganizować proces szczepień pracowników. Następnie zgłoszenie zakładu do pracy do programu szczepień trzeba przesłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.

W akcji szczepień zorganizowanej przez firmę Nivea Polska wzięło dotychczas udział 150 osób.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony