REKLAMABeGlossy - banner główny - 16.07 - 16.08

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

 

14 lipca 2021, 16:19(fot. materiały prasowe )

Ta linia kosmetyków do stóp powstała w odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, pragnących rozwoju, chcących podnosić swoje kompetencje i rozszerzać portfolio usług o zabiegi pielęgnacyjne stóp. Doświadczenie VYNN Group w branży profesjonalnego manicure pozwoliło spółce zauważyć istotną niszę na rynku „salonowym”. W odpowiedzi na tę potrzebę stworzono markę, która zajmuje miejsce pomiędzy klasycznymi zabiegami pedicure, a zaawansowaną podologią.

Pharm Foot to pięć linii produktowych – pięć wyróżniających składników: mocznik, colostrum, mikrosrebro, oliwa ozonowana, miks składników aktywnych. Problemy skórne stóp bywają wymagające, ważny jest dobór dobrze skomponowanej kuracji, która trafi w sedno problemu, nie powodując podrażnień skórnych. Firma postawiła na produkty sprawdzone, przebadane i przede wszystkim doskonale działające!

Innowacyjny system oznaczeń produktów pozwala profesjonalistom na stworzenie dowolnej ilości kuracji, celowanych w sprecyzowane problemy stóp.

Portfolio Pharm Foot liczy 22 produkty. W ofercie znajdują się zarówno produkty profesjonalne, dostępne dla osób wykwalifikowanych w zakresie podologii, jak i produkty kierowane do konsumentek docelowych, których celem jest podtrzymanie efektów zabiegowych podczas codziennej pielęgnacji w domu. Dzięki tak skonstruowanej ofercie kosmetyki pozwalają osiągnąć maksimum efektów w możliwie najkrótszym czasie.

Pharm Foot powstał z myślą o zdrowiu, jakości i efektach. To produkty o przeznaczeniu podologicznym, które pielęgnują skórę, docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości. Opracowując receptury Pharm Foot, Vynn Group postawiło na stworzenie profesjonalnych preparatów dermokosmetycznych, wspomagających kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne. Portfolio powstało dzięki zespołowi specjalistów pod kierownictwem Prof. Ireny Waleckiej, autorytetu w dziedzinie dermatologii.

Pharm Foot postawił na produkty sprawdzone, przebadane i przede wszystkim doskonale działające. Innowacyjny system oznaczeń produktów pozwala profesjonalistom na stworzenie dowolnej ilości kuracji, celowanych w sprecyzowane problemy stóp.

Produkty Pharm Foot dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym marki: www.pharmfoot.com. To również miejsce, w którym znajdziesz więcej informacji o marce i oferowanych produktach.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony