REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v3

Organizator: Drogerie Jasmin

Miejsce: Hotel Ossa Congress & Spa Rawa Mazowiecka

Data rozpoczęcia: 14.10.2019

Data zakończenia: 15.09.2019

Targi sieci Jasmin w 2017 r.

Targi sieci Jasmin w 2017 r. (fot. wiadomocikosmetyczne.pl)

Kilkudziesięciu producentów weźmie udział w jesiennych targach handlowych organizowanych przez sieć drogerii Jasmin, w tym grupa dostawców certyfikowanych kosmetyków ekologicznych.

Drogerie Jasmin organizują doroczną konferencję i targi handlowe. Odbędą się one 14-15 października br. w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Podczas konferencji zarząd sieci przedstawi plany działania na najbliższe pół roku, w tym dotyczące szkoleń z wykorzystaniem funduszy unijnych oraz programu Jasmin Prestiż.

W części targowej swoją ofertę zaprezentują producenci współpracujący już z siecią oraz nowi, rozpoczynający tę współpracę. – Swój udział potwierdziło kilkudziesięciu producentów marek kosmetycznych, higienicznych i chemii gospodarczej. Szczególną uwagę zwróciliśmy na marki ekologiczne i produkty certyfikowane – mówi Teresa Stachnio, członek zarządu sieci Jasmin.

Całość zakończy zabawa w stylu Bollywood.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony