PRODUCENCI I MARKI

Eksport

MARKI

TRENDY

 

24 września 2020, 09:43wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Polski przemysł kosmetyczny zawsze był licznie reprezentowany podczas stacjonarnych targów Cosmoprof w Bolonii

Polski przemysł kosmetyczny zawsze był licznie reprezentowany podczas stacjonarnych targów Cosmoprof w Bolonii (fot.materiały prasowe)

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego oraz firmy badawcze Nielsen i Mintel przygotowały analizę polskiego rynku kosmetycznego oraz pozycji polskich marek na świecie, które zostaną zaprezentowane podczas webinarów na jesiennej edycji targów WeCosmoprof.  

Webinary  są bezpłatne i otwarte dla wszystkich – nie tylko uczestników targów. Ich tematyka porusza najważniejsze kwestie branżowe – dlatego podczas spotkań coś dla siebie znajdą zarówno specjaliści od eksportu, jak również innych dziedzin sektora kosmetycznego.  

W programie spotkań m.in.:

 • 5 października Blanka Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, zaprezentuje aktualny stan rynku kosmetycznego w Polsce i opowie o jego wyróżnikach, przedstawi najnowsze dane ilustrujące siłę sektora kosmetycznego w kraju oraz na arenie międzynarodowej. Udowodni też, w oparciu o aktualne dane rynkowe, że polski przemysł kosmetyczny posiada ponad 100-letnią historię, doświadczenie, jest wysoce konkurencyjny i elastyczny. Dzięki temu pozycja polskich firm na lokalnych rynku jest silna, a polscy gracze dokonują udanych ekspansji eksportowych.
 • 6 października firma Nielsen zaprezentuje zestaw unikalnych danych ilustrujących pozycję polskich marek – tzw. „polski koszyk” w porównaniu do  pozycji światowych liderów obecnych na naszym rynku. Nielsen udowodni, że ogromna konkurencyjność naszego rynku jest siłą napędową dla innowacji, jakości i rozwoju, zarówno produktów, jak też całej branży.
 • 7 października natomiast firma Mintel – światowy lider obserwujący globalne tendencje kosmetyczne – zaprezentuje polskie sukcesy na mapie globalnych trendów.
 • Na 8 października zaplanowana jest natomiast debata poświęcona zagadnieniom, które najmocniej wpłyną na branżę kosmetyczną w Polsce w najbliższym okresie.  

WeCosmoprof to wirtualna odsłona największych kosmetycznych targów organizowanych w Bolonii we Włoszech. Jesienna edycja odbywa się od 5 do 18 października br. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony