REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

 

19 sierpnia 2022, 11:06wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Formuła farb Color Alchemy odwzorowuje wizualny efekt „koloru strukturalnego”, naturalnego zjawiska barwnego występującego tylko w naturze, np. na pawich piórach czy chitynowym pancerzu chrząszcza skarabeusza

Formuła farb Color Alchemy odwzorowuje wizualny efekt „koloru strukturalnego”, naturalnego zjawiska barwnego występującego tylko w naturze, np. na pawich piórach czy chitynowym pancerzu chrząszcza skarabeusza (fot. materiały prasowe )

Schwarzkopf Professional, we współpracy z firmą The Unsen Beauty, stworzył innowacyjną holograficzną farbę do włosów reagującą na temperaturę.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Firma The Unsen Beauty połączyła swoje pomysły i składniki z doświadczeniem Schwarzkopf Professional. Rezultatem tej współpracy jest zmieniająca kolor pod wpływem temperatury farba do włosów.

Formuła farb Color Alchemy odwzorowuje wizualny efekt „koloru strukturalnego”, naturalnego zjawiska barwnego występującego tylko w naturze, np. na pawich piórach czy chitynowym pancerzu chrząszcza skarabeusza. W przeciwieństwie do statycznego koloru pigmentowego, każdy odcień rozprasza światło w szeregu odcieni kalejdoskopowych, które zmieniają się w zależności od temperatury.

Innowacja farb polega również na tym, że ich stosowanie nie wymagają wstępnego rozjaśniania. Efekt zmiany kolorów uzyskuje się nawet na najciemniejszej bazie włosów. Farby będą dostępne zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Paleta kolorystyczna obejmuje pięć odcieni.

Zmianę kolory zapewnia światło słoneczne lub chłodzący wiatr. Wpływ na kolorystykę ma też naturalne ciepło głowy, ramion lub dłoni, ale też światło lamp oraz powietrze suszarki czy nawet gorący oddech.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony