REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

21 września 2022, 15:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Ogólnopolską kampanię Semilac pod hasłem: „Moc w naszych rękach” można śledzić w najbardziej zasięgowych kanałach telewizyjnych, popularnych tytułach prasowych oraz mediach społecznościowych

Ogólnopolską kampanię Semilac pod hasłem: „Moc w naszych rękach” można śledzić w najbardziej zasięgowych kanałach telewizyjnych, popularnych tytułach prasowych oraz mediach społecznościowych (źródło: YouTube)

Semilac, marka oferująca produkty do manicure hybrydowego, w najnowszej kampanii zwraca uwagę nie tylko na estetyczny wymiar troski o ładne paznokcie i zadbane dłonie, ale docenia także ich sprawczość.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Marka Semilac oprócz zachęcania do dbania o wygląd swoich dłoni, postanowiła uświadomić kobietom, jak niezwykłą moc mają w swoich dłoniach. W tym celu przygotowała ogólnopolska kampanię pod hasłem: „Moc w naszych rękach”, którą można śledzić w najbardziej zasięgowych kanałach telewizyjnych, popularnych tytułach prasowych i online oraz mediach społecznościowych.  

– W naszej komunikacji stawiamy na moc kobiecych dłoni, bo wierzymy, że ich sprawczość naprawdę inspiruje. Czując się pewnie i dobrze sama ze sobą, każda kobieta może podać moc dalej – drugiej kobiecie. Na pokazaniu tego aspektu, w atmosferze inkluzywności i otwartości, bardzo nam zależało – mówi Małgorzata Sakowicz, marketing managerka Semilac.

W spocie telewizyjnym i wszystkich materiałach towarzyszących kampanii pokazane zostały różne kobiety i ich historie: młode, ale i dojrzałe, wspólnie celebrujące życie i radość. Marka na plan zaprosiła m.in. studentki Olę i Shani, Panią Hanię, której suknia ślubna pojawia się na ekranie, Karolinę i Marysię używające języka migowego czy panią Magdę – przedsiębiorczynię. Za reżyserię i koncepcję kreatywną spotu również odpowiadały kobiety.

Kampanii towarzyszy specjalnie zaprojektowana linia Even Better Together, w skład której wchodzą lakiery hybrydowe o energetycznych kolorach pomarańczy, różu, fioletu, maliny, turkusu i limonki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony