REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

Perfumerie

 

17 stycznia 2022, 13:23wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W tej chwili aplikacja Sephora została pobrana przez ponad 100 tys. użytkowników

W tej chwili aplikacja Sephora została pobrana przez ponad 100 tys. użytkowników (fot. materiały prasowe )

Sephora Polska chce zwiększyć liczbę zaangażowanych użytkowników swojej aplikacji. W tym celu nawiązała współprace z agencją Up&More, do zadań której będzie należała m.in. współpraca z influencerami.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Sephora Polska wybrała agencję Up&More do prowadzenia działań promujących aplikację mobilną. Zadaniem postawionym przed agencją jest zwiększenie liczby zaangażowanych użytkowników aplikacji. Istotnym elementem wspierającym efektywność prowadzonych działań, jest natomiast współpraca z wybranymi influencerami, promującymi aplikację.

– Nasza współpraca obejmuje przede wszystkim pozyskiwanie nowych użytkowników aplikacji, z wysokimi wskaźnikami zaangażowania i potencjałem zakupowym. W działaniach mamy okazję wesprzeć markę również od strony kreatywnej, ze szczególnym uwzględnieniem formatów dedykowanych aplikacjom mobilnym – komentuje Tomasz Starzyński, managing partner Up&More.

Agencja odpowiada zatem również za przygotowywanie kreacji reklamowych. Udzieli też wsparcia analitycznego z użyciem technologii Appsflyer.

– Mamy ambicje, aby Sephora stała się jednym z liderów w kategorii e-commerce zarówno w Google Play, jak i App Store – podsumowuje Starzyński.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony