HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

MARKETING

 

27 stycznia 2021, 11:47wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dochód ze sprzedaży zapachu w perfumeriach Sephora zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dochód ze sprzedaży zapachu w perfumeriach Sephora zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (fot.materiały prasowe/WOŚP/Sephora)

Pol’and’Rock – LOVE – drugi z limitowanych zapachów tej serii trafił właśnie do perfumerii Sephora.pl. Cały zysk z jego sprzedaży Sephora przekaże ponownie na wsparcie działań statutowych Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapach został stworzony we współpracy z firmą Quality Missala.

REKLAMANina Słupska_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

W czerwcu 2020 Sephora w Polsce rozpoczęła współpracę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, wprowadzając do perfumerii stacjonarnych oraz perfumerii internetowej, wyjątkowy, bo „zaangażowany” produkt – pierwszy z limitowanej linii Pol’and’Rock – Music. Tuż przed tegorocznym 29. Finałem WOŚP, w perfumerii internetowej Sephory pojawił się drugi z limitowanych zapachów – Pol’and’Rock LOVE. Kupując go, każdy może wesprzeć działania statutowe Fundacji WOŚP założonej w 1993 roku przez Jurka Owsiaka.

- Idea niesienia pomocy i wsparcia wpisana jest w DNA Sephora. Od lat angażujemy się wraz z naszymi klientami zarówno w Polsce, jak i w innych krajach, w szereg akcji o charakterze charytatywnym. Miniony rok wzmocnił jeszcze bardziej w wielu z nas empatię wobec innych ludzi i chęć niesienia pomocy. Nasi klienci poszukują sposobów na dołączenie się do różnych akcji wspierania najbardziej potrzebujących. Gorąco zachęcam wszystkich do zakupu drugiego już z limitowanej linii zapachów, Pol’and’Rock LOVE i włączenie się wraz z nami we wsparcie działań Fundacji WOŚP, która już od blisko 30 lat niesie pomoc szpitalom w Polsce - mówi Katarzyna Bielecka, General Manager Sephora Poland and Czech Republic.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy perfumy Pol’and’Rock LOVE stworzyła po raz kolejny we współpracy z Quality Missala - rodzinną firmą perfumeryjną zajmującą się tworzeniem zapachów oraz dystrybucją niszowych, ekskluzywnych marek perfumeryjnych. Jest to zapach unisex o kwiatowo-drzewnych nutach. Jest dostępny w perfumerii internetowej, a wraz z ponownym otwarciem perfumerii stacjonarnych Sephora, będzie dostępny również w kilkudziesięciu punktach tradycyjnej sieci sprzedaży. Kosztuje 290 zł za 30 ml.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony