REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKI

 

12 października 2017, 16:27wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Fragment spotu reklamowego z kampanii

Fragment spotu reklamowego z kampanii "Papier dla Ludzi" marki Regina (fot. materiały prasowe)

Firma Sofidel, jeden z wiodących producentów papieru do użytku domowego i higienicznego, odświeża Regina, wprowadzając nowe pozycjonowanie i claim, a jednocześnie zachowując spójną identyfikację wizualną na wszystkich rynkach.

REKLAMATestowane przez WK Colorus dezodroanty Ecosoft

Regina debiutuje na arenie międzynarodowej ze wspólnym hasłem „Papier dla Ludzi”. Nowy koncept, który będzie wdrażany w Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz we Włoszech, koncentruje się na emocjach oraz uniwersalnych potrzebach, które odczuwa każdy z nas w domu, czyli tu, gdzie czujemy się najbardziej komfortowo.

– Po 30 latach obecności na rynku zdecydowaliśmy się zdefiniować na nowo pozycjonowanie marki Regina, dzięki której osiągnęliśmy pozycję szóstego gracza na świecie i drugiego w Europie w sektorze produktów higienicznych – mówi Luigi Lazzareschi, prezes Grupy Sofidel. Podkreśla, że kolejnym krokiem będzie nadanie marce Regina   jednoznacznej europejskiej tożsamości.

Polska jest pierwszym krajem, w którym zaplanowano emisję 30-sekundowego spotu telewizyjnego otwierającego kampanię. Od 18 września br. polscy widzowie mogą go oglądać w największych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN).

Spot „Pewność, że wystarczy na dłużej” został wyprodukowany przez agencję reklamową Grey, a za działania PR-owe odpowiada agencja Hill+Knowlton Strategies Poland.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Marsla12 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Rozumiem politykę firmy ale nadanie produktom imienia Regina było i jest ogromnym błędem. Moja córka jest wyśmiewana,że nosi imię papieru toaletowego. Każda firma powinna nadawać nazwy,które nie są krzywdzące dla ludzi.

  Edytowany: ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony