REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

 

26 lutego 2021, 14:22wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Global Cosmed to producent chemii gospodarczej i kosmetyków. W swoim portfolio ma takie marki jak Apart, Bobini, i Kret. Produkuje także m.in. żele i mydła dla marki własnej dyskontera – Cien.

Global Cosmed to producent chemii gospodarczej i kosmetyków. W swoim portfolio ma takie marki jak Apart, Bobini, i Kret. Produkuje także m.in. żele i mydła dla marki własnej dyskontera – Cien. (fot. Global Cosmed )

Global Cosmed podniósł prognozy wyników finansowych za 2020 rok. Przychody grupy mogą wynieść za zeszły rok 365 mln zł, a EBITDA 43 mln zł wobec wcześniej prognozowanych odpowiednio: 356 mln zł i 35 mln zł – podała spółka w komunikacie. 

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

Global Cosmed to producent chemii gospodarczej i kosmetyków. W swoim portfolio ma takie marki jak Apart, Bobini, i Kret. Jest także jednym z wiodących producentów marek kontraktowych. Firma współpracuje m.in. z siecią Lidl, produkując żele i mydła dla marki własnej dyskontera – Cien.

Spółka podniosła właśnie prognozy wyników finansowych za 2020 rok. Przychody grupy mogą wynieść za zeszły rok 365 mln zł, a EBITDA 43 mln zł wobec wcześniej prognozowanych odpowiednio: 356 mln zł i 35 mln zł.

"Rewizja prognozy jest spowodowana wyższą niż oczekiwano realizacją sprzedaży" – napisano w komunikacie. Jednocześnie na razie sprawozdanie finansowe za 2020 r. jest w fazie przygotowań. Spółka podała, że dane będą podlegały dalszym analizom w ramach przygotowania przez spółkę i badania przez biegłego rewidenta rocznych sprawozdań finansowych za

W listopadzie 2020 r. spółka podsumowała wyniki finansowe po trzech kwartałach działalności. Wtedy zysk netto grupy Global Cosmed, właściciela m.in. marek Kret czy Bobini, wzrósł do 17,4 mln zł z 1,1 mln zł rok wcześniej. EBITDA wyniosła 26,9 mln zł.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony