REKLAMAAMTRA_Banner Główny_czerwiec 2020
Klienci będą mogli przekazywać punty zebrane w programie LifeStyle na organizacje charytatywne i fundacje dobroczynne

Klienci będą mogli przekazywać punty zebrane w programie LifeStyle na organizacje charytatywne i fundacje dobroczynne (fot. materiały prasowe/Super-Pharm)

Super-Pharm będzie przekazywać co roku towary o wartości 1 mln zł do organizacji charytatywnych. Również klienci tej drogeryjnej sieci będą mieli okazję zaangażować się społecznie przekazując punkty zebrane w programie lojalnościowym Klub LifeStyle na cele dobroczynne.

REKLAMA

Współcześni konsumenci mają zdecydowanie większą wrażliwość społeczną, co potwierdzają m.in. badania CBOS wskazujące, że aż 70 proc. Polaków uważa, że „trzeba być wrażliwym i gotowym do pomocy”. Sprawia to, że programy lojalnościowe dotychczas kojarzące się przede wszystkim z możliwością dokonania tańszych zakupów lub odebrania produktów za darmo, starają się tak rozwijać swoje funkcjonalności, aby spełniać wymagania stawiane przez użytkowników.

W rezultacie miejsce generatorów punktów wymienianych na zniżki i nagrody zajmują wielofunkcyjne systemy. Jak ten proces wygląda w praktyce, pokazują zmiany wprowadzone przez Super-Pharm w Klubie LifeStyle.

W wyniku wprowadzonych modyfikacji użytkownicy programu LifeStyle sieci Super-Pharm otrzymali dostęp do rozbudowanej aplikacji, za pośrednictwem której będą mogli m.in. przekazywać zdobyte punkty na organizacje charytatywne – Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” oraz „Boskie Matki – Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie!”.

Klub LifeStyle był jednym z prekursorów programów lojalnościowych w Polsce. Z tej pozycji możemy bardzo dokładnie zaobserwować, jak wielkie zmiany zaszły w tym segmencie rynku. Coraz większe grono konsumentów zamiast gromadzić punkty z myślą o konkretnych gratyfikacjach dla siebie, pragnie się nimi dzielić. Z tego powodu od początku planowania zmian w Klubie LifeStyle naszym priorytetem było stworzenie możliwości wspierania organizacji charytatywnych – mówi Adam Kołodziejczyk, prezes zarządu Super-Pharm Poland.

Dodatkowo, w ramach wsparcia organizacji charytatywnych Super-Pharm raz do roku przekaże darowiznę w postaci towarów o łącznej wartości 1 mln złotych, które wspomogą realizację celów statutowych i codzienną działalność fundacji. Klubowicze na bieżąco będą informowani o działaniach oraz akcjach specjalnych wszystkich trzech partnerów społecznych m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych Super-Pharm.

W ramach nowej odsłony Klubu LifeStyle użytkownicy będą mieli więcej możliwości wymiany zdobytych punktów. Pierwszą z nowości jest możliwość odebrania wybranej nagrody w całości za punkty LifeStyle, bez konieczności gotówkowej dopłaty. Drugą – przekazywanie zebranych punktów na cele charytatywne.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony