Klienci Super-Pharm już teraz mogą skorzystać ze stacji refill w placówce w Krakowie i na warszawskim Targówku. W najbliższym czasie sieć planuje uruchomić kolejnych pięć refillomatów

Klienci Super-Pharm już teraz mogą skorzystać ze stacji refill w placówce w Krakowie i na warszawskim Targówku. W najbliższym czasie sieć planuje uruchomić kolejnych pięć refillomatów (fot. materiały prasowe/Super-Pharm)

Super-Pharm zachęca swoich partnerów do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich są nowoczesne stacje refill Yope – od niedawna dostępne w wybranych placówkach sieci.

Stacje refill Yope, które stanęły w  w wybranych placówkach Super-Pharm pozwalają na redukcję ilości odpadów. Jeden automat pozwala rocznie uzupełnić 30 tys. litrów płynu, co odpowiada 60 tys. nowych butelek.

– W Super-Pharm najważniejszy jest dla nas ciągły rozwój – nie tylko oferty, ale także rozwiązań, które regularnie wdrażamy w naszych placówkach i sklepie online. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy współpracować z partnerami, którzy podzielają te same wartości – mówi Beata Dąbrowska, marketing communication & PR manager Super-Pharm.

Klienci Super-Pharm już teraz mogą skorzystać ze stacji refill w placówce w Krakowie i na warszawskim Targówku. W najbliższym czasie sieć planuje uruchomić kolejnych pięć refillomatów. Twórcami urządzeń jest polski startup SWAPP, którego celem jest redukcja ilości plastiku w branży FMCG.

W każdym automacie dostępna jest oferta naturalnych produktów Yope, m.in: mydło w płynie, żel pod prysznic, szampon do włosów oraz płyn do naczyń. Koszty napełniania w formule refill są zależne są od rodzaju produktu i jego pojemności. Zawsze są jednak niższe o około 15 proc. od regularnej ceny produktów Yope.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Wyszło jak zwykle 1 5 dni temu

  Myślałam, że idea jest taka, że należy przyjść z własną butelką, a nie dokupić kolejną plastikową za 1 zł :/, Każdy ma na pewno w domu jakiś pojemnik po kosmetyku, który może napełnić i widząc tego typu automat przyjdzie z takową, niekoniecznie z logo Yope :P

  Edytowany: 4 dni temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony