REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

5 marca 2020, 08:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dystrybutor z Teneryfy szuka w szczególności producentów ekologicznych farb do włosów, olejków eterycznych oraz organicznych kremów słonecznych

Dystrybutor z Teneryfy szuka w szczególności producentów ekologicznych farb do włosów, olejków eterycznych oraz organicznych kremów słonecznych (fot. pixaby)

Hiszpański dystrybutor organicznych kosmetyków poszukuje certyfikowanych produktów z obszaru Unii Europejskiej, m.in. z Polski, w celu rozszerzenia swojej obecności na Wyspach Kanaryjskich – informuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

REKLAMA

Hiszpański dystrybutor organicznych produktów kosmetycznych – za pośrednictwem PARP – poszukuje w Polsce certyfikowanych producentów organicznych farb do włosów, olejków eterycznych, organicznych kremów do opalania, olejków do masażu i kadzideł, a także składników do domowego wytwarzania kosmetyków. Firma oferuje współpracę na podstawie umowy dystrybucyjnej.

Dystrybutor jest małym przedsiębiorstwem zlokalizowanym na Teneryfie na Wyspach Kanaryjskich. Specjalizuje się między innymi w dystrybucji certyfikowanych kosmetyków organicznych (do pielęgnacji twarzy, skóry i włosów), surowców, makijażu mineralnego, naturalnego lakieru do paznokci, organicznych perfum oraz szklanych opakowań na kosmetyki. Firma powstała w 2015 roku. Oprócz sprzedaży gotowych produktów kosmetycznych, oferuje składniki i akcesoria do samodzielnego tworzenia ekologicznych kosmetyków.

Asortyment dystrybutora ogranicza się do kosmetyków i składników, które są przyjazne dla środowiska i wolne od okrucieństwa wobec zwierząt. Jego klientami są sklepy zielarskie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, perfumerie, apteki i sklepy specjalistyczne.

Firma poszukuje nowych partnerów europejskich do współpracy w celu rozszerzenia swojej obecności na Wyspach Kanaryjskich dzięki umowie dystrybucyjnej. Aktualnie współpracuje m.in. z markami z Francji, Syberii, Wielkiej Brytanii, Rosji, Litwy.

Poszukiwania partnerów z Polski prowadzi za pośrednictwem PARP. Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres slawomir_biedermann@parp.gov.pl, wraz z podaniem numeru referencyjnego oferty (BRES20191209001) oraz linku do katalogu oferowanych przez siebie produktów. Pozostałe firmy PARP zachęca do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony