Już w najbliższy czwartek – 20 stycznia – zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników badania konsumenckiego „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”, które odbędzie się w formie transmisji online.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

O godzinie 12:00 spotka się z Państwem Redaktor Michał Kokoszkiewicz, który przekaże Państwu wyniki badania „Najlepszy Produkt 2022 – Wybór Konsumentów”.


TRANSMISJA: WYNIKI BADANIA "NAJLEPSZY PRODUKT 2022 - WYBÓR KONSUMENTÓW"

Przedmiotem 11. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów®” było 240 NOWOŚCI - spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, wprowadzonych do dystrybucji między 1 września 2020 a 30 września 2021 roku w ramach 43 kategorii. Celem badania było zidentyfikowanie, które nowe produkty zasługują na miano najlepszych. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia.

Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów® to znak, który sprzedaje, co potwierdzają tegoroczne badania – aż 75 proc. respondentów zadeklarowało, że zamieszczenie logotypu „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” na opakowaniu zachęca do wyboru i zakupu tak oznaczonego produktu (wśród grupy respondentów deklarujących, że oznaczenie produktu znakiem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” zachęciłoby / zachęca ich do wyboru i zakupu tak wyróżnionego produktu).
 

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca branżowych portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl oraz tytułu „Wiadomości Handlowe”.

Od 15 lat jesteśmy organizatorem badań rynkowych takich jak: „Perły Rynku Kosmetycznego”, „Perły Rynku FMCG”, „Perły Regionu”, oraz „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” i „Ulubiona Marka Polaków”.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z:

Joanna Kiełbasa, Project Manager
joanna.kielbasa@wg.media
+48 730 014 502

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony