REKLAMATestowane przez WK

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

29 września 2022, 09:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Podczas Farmaceutycznego Forum Zdrowia pracownicy franczyzowych aptek Ziko mogli zapoznać się z ofertą producentów leków i kosmetyków, prezentujących swój asortyment na 19 stoiskach

Podczas Farmaceutycznego Forum Zdrowia pracownicy franczyzowych aptek Ziko mogli zapoznać się z ofertą producentów leków i kosmetyków, prezentujących swój asortyment na 19 stoiskach (fot. materiały prasowe )

Podczas dwudniowej konferencji zorganizowanej przez sieć franczyzową Ziko Apteka uczestniczący w wydarzeniu farmaceuci słuchali prelekcji przedstawicieli firm farmaceutycznych i dermokosmetycznych oraz wymieniali opinie i doświadczenia. Na stoiskach mogli także zapoznać się z produktami przeznaczonymi do sprzedaży w aptekach. Trenowali też umiejętności przydatne w pracy pod presją czasu i obowiązków.

REKLAMABio madent_Testowane przez WK

Sieć aptek franczyzowych Ziko Apteka zorganizowała dla swojego personelu forum, które miało na celu zapoznanie farmaceutów z producentami leków, wyrobów farmaceutycznych i dermokosmetyków oraz ich ofertą.

– Dużą wagę przywiązujemy do zapewniania pracownikom możliwości kształcenia się i poszerzania kontaktów zawodowych. Pierwsza edycja Farmaceutycznego Forum Zdrowia z pewnością nie będzie ostatnia – komentuje Beata Kmieć, prezes Ziko Apteka.

Podczas prezentacji poruszone zostały zagadnienia związane z właściwym doborem leków, zwalczaniem objawów  infekcji dróg oddechowych i terapii bólu. Przedstawiono również schematy postępowania w przypadku najpowszechniejszych ran urazowych.

Na 19 stoiskach czekali przedstawiciele producentów. Farmaceuci mogli zapoznać się z ich ofertą dermokosmetyków, leków i opatrunków.

Drugi dzień był poświęcony integracji i grom opartym na współpracy w grupie, komunikacji i umiejętnościach wykonywania zadań pod presją czasu i natłoku obowiązków.

Czytaj też: Ziko Apteki zaszczepiły przeciwko grypie pierwszych pacjentów

Pierwsza edycja Farmaceutycznego Forum Zdrowia, którą organizowała sieć aptek franczyzowych Ziko Apteka odbyła się 14-15 września w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony