StoryEditor
Producenci
23.11.2021 00:00

Beauty Box by Klinika la Perla, czyli kosmetyki inspirowane medycyną estetyczną debiutują w retailu

Klinika La Perla, mająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej oraz zabiegach hi-tech i SPA już od kilku lat proponuje swoim klientem profesjonalne kosmetyki. Do tej pory można je było kupić w jednej z dziewięciu placówek sieci klinik lub na dedykowanej stronie w internecie. Od listopada 2021 roku seria Aqua jest dostępna również w retailu, w Empik Market Place.

Strategią Kliniki La Perla jest dotarcie do szerokiej grupy konsumentów, którzy są zainteresowani urodą i profesjonalną pielęgnacją poza gabinetami medycyny estetycznej.

Jak powstała marka Beauty Box?

Lata doświadczeń pokazały, że skuteczność i efekt medycyny estetycznej zależy nie tylko od wykonanych zabiegów, ale również od codziennej rutyny pacjentek Kliniki La Perla. Profesjonalne kosmetyki, czyli tzw. kosmeceutyki używane w domu potrafią przedłużyć i wzmocnić efekty zabiegów. To właśnie dla klientów KLP powstały aż 4 serie kosmetyków, które są stosowane zarówno przez ekspertów w trakcie wykonywania zabiegów, jak i w domowej pielęgnacji.

Dlaczego ich działanie może być efektywniejsze od tradycyjnych kosmetyków drogeryjnych? Przede wszystkim ze względu na wyższe stężenie składników aktywnych, czystszy skład chemiczny oraz połączenie ze substancjami stosowanymi w farmacji. W niektórych przypadkach, kiedy tradycyjne kosmetyki zawodzą, a wspomaganie lekami nie jest jeszcze wskazane i wymagane, tu z pomocą przychodzą kosmeceutyki, które w bezpieczny i odpowiedni sposób pielęgnują.

Czym wyróżnia się Beauty Box?
Kosmeceutyki Beauty Box stworzone zostały z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagającej skóry. Przełomowe receptury oparte są na technologii nano cząsteczek wody, dzięki czemu starannie wyselekcjonowane składniki aktywne wchłaniają się w pełni i docierają w głąb skóry, odżywiając i pielęgnując znacznie intensywniej niż dotychczas dostępne na rynku produkty.

Nanowoda zawarta w serii Aqua posiada unikalną strukturę krystaliczną za sprawą oddziaływania rezonansu plazmowego na poziomie cząsteczkowym. Dzięki temu składniki aktywne kosmeceutyków przenikają bez przeszkód do każdej komórki skóry, głęboko nawilżają, stymulują regenerację zniszczonych tkanek, wzmacniają naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz łagodzą podrażnienia. Nanowoda dzięki połączeniu ze srebrem koloidalnym ma również właściwości bakteriobójcze. Efekt widoczny jest od razu po zastosowaniu, a regularne używanie kosmetyków Beauty Box przynosi długotrwałe i dogłębne nawilżenie, elastyczną, jędrną oraz rozświetloną cerę.

Konkurs dla klientów sieci Empik
Od 22 do 28 listopada trwa konkurs dla wszystkich, którzy zakupią jeden z produktów serii Aqua, dostępnych na stronie Empik Market Place. Do wygrania jest Beauty Weekend w Hotelu Lake Hill Resort & Spa, obejmujący nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, wyżywienie oraz 10 zabiegów w Klinice La Perla SPA dla dwóch osób. Nagroda główna ma wartość 10 000 zł, przewidziane są również nagrody za zajęcie II i III miejsca.
Więcej na temat konkursu znajdziesz tutaj: KLIKNIJ


 

Artykuł sponsorowany
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Marketing i media
14.11.2025 08:26
Hania Żudziewicz – nową ambasadorką marki Floslek
Kampania Floslek z nową ambasadorką Hanią Żudziewicz wystartowałą 12 listopada 2025Floslek mat.pras.

Marka Floslek rozpoczyna współpracę z Hanią Żudziewicz – tancerką, trenerką, kobietą pełną energii i naturalnego wdzięku. To pierwszy krok w kierunku nowego, bardziej lifestylowego wizerunku marki, który łączy pielęgnację z emocjami, ruchem i kobiecą energią. Nowa kampania z Hanią Żudziewicz, zatytułowana „W rytmie piękna”, to opowieść o pielęgnacji, która staje się częścią codziennego rytuału.

W nastrojowej sesji zdjęciowej tancerka pokazuje, że piękno to nie tylko efekt, ale przede wszystkim stan umysłu – rytm, w którym dbamy o siebie z czułością i spokojem. 

Chcemy pokazać kobiety w prawdziwym świetle – nie perfekcyjne, ale autentyczne, pełne emocji i własnego rytmu. Hania idealnie oddaje tę filozofię. Jest symbolem harmonii, energii i naturalnego piękna, które inspiruje inne kobiety – wyjaśnia Katarzyna Paciorkowska, marketing manager Floslek

Wizerunek Hani Żudziewicz to kolejny etap transformacji marki Floslek, producenta dermokosmetyków. Brand otwiera się na nowe formy komunikacji, współpracując z influencerami, ekspertami i sportowcami. 

„W rytmie piękna” to pierwsza kampania, która tak wyraźnie łączy świat dermokosmetyków z emocjami, ruchem i codzienną autentycznością. 

Floslek od lat jest synonimem skuteczności i bezpieczeństwa, ale dziś chcemy pokazać, że dermokosmetyki też mogą być sensualne, piękne i nowoczesne – dodaje Katarzyna Paciorkowska. 

Kampania skupia się na dwóch liniach produktowych marki: Ceramides 3D i Collagen 9MW. To duet, który odpowiada na potrzeby współczesnych kobiet – poszukujących skutecznej, ale łagodnej pielęgnacji, łączącej naukę z emocją. 

Ceramides 3D Floslek Laboratorium to linia regenerująca i odbudowująca, oparta na ceramidach. Przywraca równowagę skórze wrażliwej, suchej i odwodnionej, zapewniając efekt „glass skin” – gładkiej, promiennej, zdrowej cery. Wegańskie formuły zawierają do 97 proc. składników pochodzenia naturalnego. Z kolei Collagen 9MW Floslek Laboratorium to nowoczesne podejście do pielęgnacji „slow-aging”. Zawiera aż dziewięć typów kolagenu o różnych masach cząsteczkowych, które działają wielopoziomowo – wygładzają, ujędrniają i regenerują. Obie linie tworzą rytuał, który łączy regenerację i blask, równowagę i energię.

image

Katarzyna Paciorkowska i Jarosław Brzozowski dołączają do zespołu Floslek

Nowa filozofia Floslek – nauka z emocją „W rytmie piękna” – to pierwsza kampania, która w pełni odzwierciedla nową filozofię marki: łączenie nauki i technologii z empatią, emocją i pięknem dnia codziennego. 

Nie chcemy mówić kobietom, jak mają wyglądać. Chcemy dać im produkty, które pomagają im dobrze się czuć – w swojej skórze, w swoim rytmie, w swoim świecie – dodaje Katarzyna Paciorkowska. 

Kampania wystartowałą 12 listopada 2025. Projekt będzie realizowany w kanałach marki Floslek (Instagram, TikTok, Facebook, YouTube) oraz na stronie internetowej marki.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Biznes
13.11.2025 10:50
Katarzyna Paciorkowska i Jarosław Brzozowski dołączają do zespołu Floslek
Stanowisko marketing managera w firmie Floslek obejmuje Katarzyna Paciorkowska, od ponad 15 lat związana z branżą beautymat.pras.

Floslek, polska marka dermokosmetyczna z ponad 30-letnim doświadczeniem, wchodzi w nowy etap rozwoju. Do zespołu dołączyły dwie osoby, które wzmocnią działania w obszarze sprzedaży i marketingu. Są to Jarosław Brzozowski - nowy dyrektor sprzedaży w firmie, a także Katarzyna Paciorkowska, obejmująca stanowisko marketing managera.

Wzmocnienie kompetencji w sprzedaży

Jarosław Brzozowski, nowy dyrektor sprzedaży Floslek, będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce oraz współpracę z kluczowymi partnerami handlowymi.

Wspólnie z zespołem chcemy budować jeszcze bliższe relacje z partnerami handlowymi i konsekwentnie rozwijać potencjał marki Floslek w nowoczesnych kanałach sprzedaży – podkreśla Jarosław Brzozowski. Jest on od ponad 20 lat związany z branżą kosmetyczną i farmaceutyczną, odpowiadał za sprzedaż i strategię rozwoju wielu polskich marek, m.in. Soraya, Dermika, Salvequick, Bio-Oil, Natura Siberica, Organic Shop, Janda czy Rosa Impex.

image
Jarosław Brzozowski - nowy dyrektor sprzedaży Floslek
mat.pras.

W Spółce Floslek odpowiada za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii sprzedażowej i cenowej w poszczególnych kanałach dystrybucji – w pełnej synergii z nowoczesnym wymiarem marketingowym produktów.

Nowoczesny marketing z emocją

Stanowisko marketing managera zajmie Katarzyna Paciorkowska, od ponad 15 lat związana z branżą beauty. Ma ona na swoim koncie ma liczne sukcesy w kreacji, wdrożeniach i rozwoju marek z segmentów: makijaż, pielęgnacja skóry i włosów oraz perfumeria. Odpowiadała za strategie marketingowe i komunikację 360° w firmach Verona Products Professional oraz Tenex. Jest też twórczynią start up’u Yolyn, zrealizowanego kompleksowo od pomysłu do odsprzedaży.

WSspółce Floslek zajmie się strategią komunikacji, trade marketingiem oraz wdrażaniem nowoczesnych i angażujących działań wspierających sprzedaż i wizerunek brandów w duchu new Floslek – marki nowoczesnej, otwartej i bliskiej konsumentom.

Chcemy, by Floslek był postrzegany nie tylko jako ekspert w dziedzinie dermokosmetyków, ale również jako brand nowoczesny, inspirujący i autentyczny. Naszym celem jest połączenie naukowej rzetelności z emocjonalnym, angażującym językiem komunikacji. To dla nas moment nowego otwarcia – mówi Katarzyna Paciorkowska.

Floslek z nową energią

Wzmocnienie działów sprzedaży i marketingu to element szerszej transformacji, jaką przechodzi Spółka Floslek. Firma stawia na nowoczesną komunikację, digitalowe formaty, współpracę z influencerami oraz rozbudowę oferty produktowej dopasowanej do współczesnych potrzeb konsumentów.

Floslek to marka z silnym DNA i ogromnym zaufaniem klientów. Teraz czas na jej nowy rozdział, łączący doświadczenie z nową energią i świeżym spojrzeniem – podsumowuje Katarzyna Furmanek, Prezes Zarządu Floslek Sp. z o.o.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. listopad 2025 10:54