StoryEditor
Drogerie
19.07.2023 09:52

DM dorzuca krem przeciwsłoneczny do paczek InPost

Sundance jest najlepiej sprzedającą się marką produktów przeciwsłonecznych w Niemczech. Tego lata drogerie DM postanowiły przybliżyć ją swoim klientom w Polsce / materiały prasowe
Drogerie DM promują kosmetyki do opalania marki własnej Sundance. Do każdego zamówienia w sklepie online lub w aplikacji „Mój DM” z przesyłką InPost Akcja dodają krem przeciwsłoneczny. Akcja trwa pięć dni – od 17 do 21 lipca.

Sundance to marka własna DM oferująca ochronę przeciwsłoneczną i produkty dopasowane do potrzeb każdej skóry, takie jak spray do opalania, krem do opalania dla dzieci, balsam po opalaniu, a nawet okulary przeciwsłoneczne. Jest najlepiej sprzedającą się marką tego typu produktów w Niemczech.

image

krem przeciwsłoneczny Sundance

materiały prasowe
Tego lata drogerie DM postanowiły zapoznać się z tym asortymentem swoich klientów w Polsce. Przy każdym zamówieniu w sklepie online lub w aplikacji Mój DM z przesyłką InPost otrzymują oni w prezencie krem przeciwsłoneczny o wartości 11,95 zł. Akcja trwa pięć dni – od 17 do 21 lipca.

Jak dotąd z oferty Sundance największą popularnością wśród polskich klientów DM cieszy się sztyft do ust pielęgnacyjny SPF50 oraz mleczko do opalania SPF30. Wzrasta też zainteresowanie fluidami do twarzy z ochroną przeciwsłoneczną – do najpopularniejszych produktów w tej grupie należą Fluid Sensitiv SPF50, Fluid matujący SPF50 oraz Fluid Anti-Age SPF50.

Tym, co wyróżnia DM na tle konkurencji w tej kategorii produktowej jest całoroczna sprzedaż. Także w Polsce, zgodnie z strategią obowiązującą w całym przedsiębiorstwie, oferujemy kosmetyki zapewniające osłonę przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego przez cały rok. To duże ułatwienie dla klientów, którzy swoje wakacje w ciepłych krajach czy na nartach planują zimą  – mówi Henri Hampe, dyrektor obszaru sprzedaży i administracji DM w Polsce.

Marka Sundance ma obecnie 42 proc. udziału we wszystkich kanałach sprzedaży DM w segmencie kosmetyków do opalania. Łącznie w asortymencie DM w Polsce dostępnych jest około 150 produktów w kategorii, w tym kosmetyki do opalania – ponad 70 produktów w kilku seriach, kosmetyki przeciwsłoneczne dla dzieci, produkty Ultra Sensitive dla skóry szczególnie wrażliwej, seria Pro Climate, samoopalacze oraz seria sportowa z ochroną przeciwsłoneczną.

Ponadto DM oferuje około 70 produktów z kategorii akcesoriów słonecznych, takich jak okulary słoneczne, które blokują 100 proc. szkodliwych promieni UV − dla dorosłych i dzieci, a nawet kapelusze. Co roku drogerie DM proponują nowe kolekcje okularów słonecznych, które są dopasowane do najnowszych trendów mody.

 

Czytaj też: DM-drogerie markt wykorzystują rosnący popyt na karmy dla zwierząt. Sprzedaż rośne dwucyfrowo

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
23.02.2024 13:55
Hebe promuje produkty z kategorii pielęgnacji włosów. Obniżkom cen towarzyszy katalog z poradami
Obniżki w Hebe w czasie obowiązywania oferty z katalogu „Piękne włosy jak od fryzjera” dotyczą m.in. produktów marek Yumi, Sessio, Prosalon, Sielanka i CeCe of Swedenwiadomoscikosmetyczne.pl
Hebe przygotowało katalog „Piękne włosy jak od fryzjera”, w którym prezentuje asortyment produktów do włosów dostępny w atrakcyjnych cenach. Znalazły się w nim zarówno profesjonalne produkty salonowe, jak i kosmetyki naturalne, a także porady zawierającej najnowsze kosmetyczne trendy w pielęgnacji, stylizacji i regeneracji. Oferta promocyjna obowiązuje do 13 marca.

Sieć Hebe, swoim najnowszym katalogiem zatytułowanym „Piękne włosy jak od fryzjera” pragnie zwrócić uwagę na swoją promocyjną ofertę w zakresie pielęgnacji, regeneracji i stylizacji włosów. Wśród produktów zaoferowanych w atrakcyjnych cenach znalazły się hity drogerii, czyli kosmetyki do włosów kręconych i farbowanych, kosmetyki japońskie oraz naturalne. Katalog  zawiera też informacje dotyczące zwiększania objętości włosów, stylizacji i termoochrony, a także trendów związanych z odżywianiem i nawilżaniem włosów.

Fanom salonowej pielęgnacji włosów Hebe proponuje produkty takich marek jak: Wella Professionals, Joico, Olaplex, Biacré, Fanola, CHI i Prosalon.

Zwolennikom klasyków prosto z Azji poleca japoński rytuał pielęgnacji, w którym szczególną rolę pełni przede wszystkim zdrowa skóra głowy. W promocyjnej ofercie klienci znajdą takie produkty, jak nawilżająco-odżywczy szampon do włosów z sześcioma rodzajami masła i syropem klonowym Ahalo Butter Rich Moist Repair, nawilżająca keratyna do włosów Nadeshiko, szampon i odżywka do włosów The Aminorum, kuracja do włosów Salon Link czy peeling do skóry głowy Cocopalm Polynesian SPA.

image
wiadomoscikosmetyczne.pl

Obniżki dotyczą też produktów marek Yumi, Sessio, Prosalon, Sielanka czy CeCe of Sweden.

Dodatkowo konsumenci mogą wybierać z bogatej oferty produktów przeznaczonych do poszczególnych typów włosów: kręconych, farbowanych czy potrzebujących odświeżenia. Klientom, którzy do 13 marca 2024 roku zakupią dowolny produkt z katalogu „Piękne włosy jak do fryzjera” Hebe oferuje 15 proc. rabatu na akcesoria do włosów Hebe Professional.

Produkty objęte ofertą promocyjną dostępne będą do 13 marca 2024 r. w drogeriach, w sklepie internetowym hebe.pl oraz w aplikacji.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
22.02.2024 11:39
Drogeria DM w Krakowie zbierze pieniądze na sprzęt do ogrodu w przedszkolu
W ubiegłym roku drogerie DM zorganizowały w sumie siedem akcji kasjerskich, które wsparły lokalne społeczności łączną kwotą 195 186,88 złmat. prasowe
Krakowska drogeria DM organizuje akcję kasjerską, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu ogrodowego dla przedszkola. Za kasą w tym dniu usiądzie i klientów obsłuży Magdalena Kalinowska, reprezentująca przedszkole przy ul. Skośnej 2, które właśnie potrzebuje wsparcia w zbiórce funduszy na urządzenie ogrodu.

Krakowska drogeria DM mieszcząca się przy ul. Bunscha 19 organizuje tzw. akcję kasjerską, która odbędzie się w sobotę 24 lutego. Miedzy 11.00 a 12.00 za kasą usiądzie i klientów obsłuży Magdalena Kalinowska, reprezentująca Przedszkole Samorządowe nr 58, przy ul. Skośnej 2 z Krakowa. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu ogrodowego dla przedszkola.

Akcje kasjerskie to autorskie wydarzenia, przy pomocy których drogerie DM angażują się w życie swojego najbliższego otoczenia, wspierają lokalne społeczności i budują dobre, sąsiedzkie relacje, wykraczające poza doświadczenia zakupowe.

Maciej Stanisławczyk, kierownik regionalny DM w Polsce mówi:

Idea tych akcji jest bardzo prosta i polega na budowaniu poczucia wspólnoty i zaangażowania pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami - kupującymi, darczyńcą i beneficjentem. My Polacy jesteśmy bardzo solidarnym narodem i chętnie pomagamy sobie nawzajem, dlatego Akcje Kasjerskie od samego początku cieszą się tak dużą przychylnością wśród naszych klientów i całego otoczenia, w którym funkcjonujemy jako marka. 

Tylko w ubiegłym roku drogerie DM zorganizowały w sumie siedem akcji kasjerskich, które wsparły lokalne społeczności łączną kwotą 195 186,88 zł. W tym roku akcja kasjerska odbyła się już w Krotoszynie. Tamtejsza drogeria zbierała pieniądze na obóz letni w Mrągowie dla dzieci z drużyny Cukrowniczego Klubu Sportowego w Zdunach.

Czytaj też: Drogeria DM w Krotoszynie zebrała pieniądze dla lokalnej drużyny sportowej (wiadomoscikosmetyczne.pl)

Sam pomysł na organizację akcji kasjerskich narodził się w Niemczech i praktykowany jest przez DM od początku pojawienia się w Polsce.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
26. luty 2024 13:11