StoryEditor
Drogerie
04.09.2023 11:24

Drogerie Natura szukają pracowników. Co oferują i czego oczekują?

Pracownicy w drogeriach są odpowiedzialni m.in. za ekspozycję produktów i wygląd drogeriiwiadomoscikosmetyczne.pl, archiwum redakcji
Drogerie Natura poszukują sprzedawców i kierowników drogerii w kilku lokalizacjach w Polsce. Czego mogą się spodziewać pracownicy?

Praca w drogeriach Natura

Drogerie Natura prowadzą rekrutację do sklepów. Poszukują sprzedawców do drogerii w Zielonej Górze, Bełchatowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Koszalinie, Żywcu, Ostrowie Wielkopolskim, Piotrkowie Trybunalskim i Szczecinie. Poszukiwana jest także osoba na stanowisko kierownika drogerii w Zielonej Górze i zastępcy kierownika drogerii w Żywcu.

Sprzedawca w drogerii Natura

Pracownikom drogerii sieć Natura oferuje zatrudnienie na umowę zlecenie i część etatu. Praca jest zmianowa. Wypłata miesięczna: stała podstawa plus premia za wyniki.

Do obowiązków pracownika należy:

 • dbanie o ekspozycję produktów i wygląd drogerii;
 • udział w organizowanych eventach i akcjach promocyjnych;
 • przyjęcie dostaw wewnętrznych i zewnętrznych;
 • szereg czynności wspierających sprzedaż i funkcjonowanie drogerii;
 • wsparcie kierownika drogerii w bieżących zadaniach.

Od pracowników sieć Natura wymaga: zainteresowania światem kosmetyków oraz chęci zdobywania o nich dodatkowej wiedzy; znajomości i przestrzegania  standardów obsługi klienta; umiejętności pracy w zespole; zaangażowania, otwartość na kontakt z klientem i chęć rozwoju w sprzedaży bezpośredniej; wyczucia estetyki oraz znajomości pakietu MS Office.

Mile widziane jest doświadczenie w podobnej branży na podobnym stanowisku.

Wśród benefitów spółka Natura obiecuje m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową i rabaty pracownicze na zakupy w Drogerii Natura.

Kierownik drogerii Natura

Kierownik drogerii w Drogeriach Natura jest zatrudniany są na umowę o pracę na pełny etat. Praca jest zmianowa. Wypłata miesięczna: stała podstawa plus premia za wyniki.

Do obowiązków kierownika drogerii należy:

 • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży drogerii;
 • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania drogerii;
 • Profesjonalna obsługa klienta oraz aktywne doradztwo w wyborze kosmetyków;
 • Dbanie o estetyczny wygląd drogerii i ekspozycję produktów;
 • Efektywne zarządzanie zespołem;
 • Motywowanie i wspieranie pracowników w ich rozwoju;

Wymagania wobec kierownika drogerii: 

 • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań.
 • Od kierownika drogerii spółka Natura oczekuje:
 • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym;
 • Gotowość do pracy zmianowej;
 • Umiejętność działania pod presją;
 • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
 • Zaradność i samodzielność w działaniu;
 • Umiejętność przekazywania wiedzy i motywowania zespołu do efektywnej pracy;
 • Orientacja na wynik i na osiąganie celów sprzedażowych.

Kandydata na to stanowisko ocenia Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Pozapłacowe benefity dla kierownika drogerii w ogłoszeniach rekrutacyjnych są wymienione takie same jak dla pracownika drogerii.

Drogerie Natura liczba sklepów 

Spółka Natura jest jedną najdłużej działających i największych sieci drogeryjnych na polskim rynku prowadzących własne sklepy. Powstała w 1997 r., obecnie ma ponad 250 drogerii. Prowadzi proces modernizacji sklepów dostosowując je do nowych standardów wizualizacji i zamyka nierentowne placówki. Rozwija sprzedaż online prowadząc sklep drogerienatura.pl

Czytaj więcej: Drogerie Natura zamykają nierentowne sklepy

Kto jest właścicielem drogerii Natura?

Drogerie Natura działają w  Grupie Pelion, do której należą także m.in. sieć aptek DOZ i platforma doz.pl  Głównym udziałowcem spółiki jest Corporation of European Pharmaceutical Distributors N.V. – międzynarodowy holding odpowiedzialny za rozwój detalicznej sieci dystrybucji farmaceutycznej w Europie. CEPD N.V. jest częścią Pelion – największej firmy z branży ochrony zdrowia w Polsce, która powstała w 1990 roku.

 

 

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
01.12.2023 16:39
Nowa drogeria Hebe od dziś w Kwidzynie
Nowa drogeria Hebe w Kwidzyniu znajduje się przy ulicy Marii Konopnickiej 19.Hebe
Od dziś, mieszkańcy Kwidzyna i okolic mają możliwość robienia zakupów w sklepie Hebe. Dokładnie 1 grudnia miało miejsce otwarcie drogerii Hebe w Centrum Handlowym Liwa, które znajduje się przy ul. Marii Konopnickiej 19 w Kwidzynie. W tradycyjnym stylu, dla klientów odwiedzających Hebe w najbliższym czasie przygotowano szeroki wybór produktów, atrakcyjne promocje oraz specjalne oferty.

Z okazji otwarcia pierwszej drogerii Hebe w Kwidzynie, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Od dnia otwarcia do 17 grudnia 2023 roku dostępna jest promocja „Zapachy do -60 proc.”, obejmująca wszystkie zapachy, takie jak Lanvin Rumeur 2 Rose, Lacoste Red, Tous Man 1920, Karl Lagerfeld Bois De Yuzu. Ponadto, do 13 grudnia trwa promocja „Profesjonalna pielęgnacja twarzy i włosów do -40 proc.”.

Do 13 grudnia klienci będą mieli okazję skorzystać z promocji "Wszystkie produkty marek w supercenach" na popularne kosmetyki marek takich jak Rexona, Dove, Lux Botanicals i Axe. Natomiast do 15 grudnia, ta promocja zostanie rozszerzona także na produkty marek takich jak L’Oréal, Garnier, Mixa, Dessange i Maybelline. Dodatkowo, przy zakupach na kwotę minimum 80 zł w dniach od 1 do 5 grudnia, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy, które można wykorzystać do 9 grudnia 2023 roku. Ważne jest, że ta promocja obowiązuje wyłącznie w nowo otwartej drogerii Hebe w Kwidzynie.

Nowy sklep Hebe w Centrum Handlowym Liwa przy ul. Marii Konopnickiej 19 w Kwidzynie będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00, natomiast w niedziele handlowe będzie otwarty od 10:00 do 17:00.

Hebe to sieć sklepów oferująca starannie dobrany i zróżnicowany wybór produktów, w tym ekskluzywne marki takie jak Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween oraz Karl Lagerfeld. W asortymencie Hebe można znaleźć szeroką gamę kosmetyków, w tym produkty naturalne, koreańskie, dermo, a także profesjonalne, a także różnorodne artykuły do makijażu i akcesoria, takie jak produkty z linii Hebe Professional, które cechuje wysoka jakość.

Czytaj także: Coraz więcej produktów w sklepie internetowym Hebe. Czy program Hebe Partner pomógł sieci w rozwoju e-commerce?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
01.12.2023 15:38
Drogerie dm Drogerie Market debiutuje w Baranowie
W asortymencie dm znajduje się szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy.drogerie dm Drogerie Markt
O godzinie 9:00 rano, 30 listopada, miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej drogerii dm w Baranowie, znajdującej się w nowo otwartym Pasażu Kępińskim przy ul. Wrocławskiej 47A. Z tej wyjątkowej okazji, dla klientów przygotowano atrakcyjną ofertę powitalną, obejmującą 15 proc. rabat na wszystkie zakupy, zestaw mini produktów jako gratis, bezpłatny żel pod prysznic z marki Balea oraz wiele atrakcji przeznaczonych dla całych rodzin.
image

Minigaleria zdjęć z profilu Linkedin sieci.

FOTO: drogerie dm Drogerie Markt
Powierzchnia sprzedaży w drogerii dm w Baranowie wynosi 541 metrów kwadratowych. Drogeria dba o wygodę klientów, zapewniając dodatkowe udogodnienia, takie jak dostęp do ławeczki do odpoczynku oraz stacji pakowania prezentów, która jest dostępna bez dodatkowych opłat. Ponadto, klientom oferowany jest komfortowy parking. Godziny otwarcia sklepu dm w Baranowie to od poniedziałku do soboty, w godzinach od 09:00 do 21:00.

Na początku, w drzwiach powitał nowych klientów uroczy Miś Czyścioszek Saubär. Klienci mieli możliwość skorzystania z usług profesjonalnego makijażu dostosowanego do indywidualnych potrzeb, dobierania odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Ponadto, była dostępna przekąska w postaci popcornu, a Pan Baloniarz cieszył najmłodszych klientów tworząc dla nich kolorowe i bajkowe zwierzaki z balonów.

Pasaż Kępiński w Baranowie został okrzyknięty największą inwestycją handlową w powiecie, a my bardzo cieszymy się, że to właśnie w tym miejscu otworzymy pierwszą drogerię dm. Już w najbliższy czwartek zapraszamy mieszkańców Baranowa i okolic na zakupy. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy szereg niespodzianek i atrakcyjne ceny

- powiedział Marek Mączka, kierownik regionalny dm w Polsce.

Z okazji swojego otwarcia, drogeria przygotowała specjalną promocję. Klienci mogą skorzystać z dodatkowego rabatu powitalnego wynoszącego 15 proc., a także otrzymać kremowy żel pod prysznic z własnej marki Balea jako gratis. Aby skorzystać z tej oferty, można go dostać przy zakupach i okazaniu kuponów dostępnych w gazetkach dm lub zakupić go osobno. Promocja jest ważna do 10 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj także: Sieć DM zorganizowała program zdrowotny dla swoich pracowników

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
02. grudzień 2023 19:06