StoryEditor
Drogerie
03.02.2023 00:00

Hebe nadal szuka Hebeściaków - obsady centrum dystrybucyjnego

Sieć drogerii Hebe zachęca do zostania Hebeściakiem - pracownikiem lub pracownicą centrum dystrybucyjnego w Pruszkowie pod Warszawą. / materiały prasowe Hebe
Hebe zachęca do dołączenia do paczki Hebeściaków — pracowników do swojego centrum dystrybucyjnego znajdującego się w Pruszkowie. Poza bardzo zachęcającym wynagrodzeniem z gotowym planem podwyżek stażowych, kandydaci na magazynierów i magazynierki mogą spodziewać się atrakcyjnych benefitów pracowniczych.

Należąca do Jeronimo Martins sieć drogerii Hebe nadal poszukuje pracowników do swojego pruszkowskiego centrum dystrybucyjnego. Poza bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem (do 4450 zł brutto miesięcznie w piątym roku zatrudnienia) Hebe zapewnia kandydatom również szereg ciekawych benefitów pracowniczych, w tym dojazd do pracy z konkretnych lokalizacji i obiady na miejscu wykonywania obowiązków służbowych.
 


 

Kampania prezentowana pod nazwą "Dołącz do Hebeściaków!" sugeruje, że choć miejsc pracy jest ograniczona liczba, to nadal można aplikować na dostępne stanowiska. W tym momencie w dziale Kariera na stronie Hebe znajdują się ogłoszenia w sprawie pracy na stanowisko magazyniera/magazynierki i magazyniera/magazynierki operatorki.

Hebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku sieci drogerii; pierwsza lokalizacja Hebe powstała w 2011 r. w Warszawie, przy alejach Jerozolimskich. Obecnie sieć składa się z ponad 300. sklepów rozsianych po całej Polsce. Poza drogeriami Hebe operuje również centrum logistycznym w Błoniu pod Warszawą. Inwestycja ta liczy ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, jest wyposażona w sorter paczek, linie przenośnikowe i kilkadziesiąt stanowisk dla pakowaczy i pakowaczek.

Czytaj także: Hebe oferuje 4 tys. brutto za pracę w centrum dystrybucyjnym

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
24.06.2024 10:57
Rossmann wkracza do Szwajcarii — jak zareaguje rynek wg. ekspertów?
Drogeria sieci Rossmann w Gdańsku.Shutterstock
Sieć Rossmann zdecydowała się na otwarcie swojego pierwszego sklepu w Szwajcarii, reagując na rosnące zainteresowanie swoimi produktami wśród Szwajcarów. Przez lata obywatele i obywatelki tego kraju musieli przekraczać granicę, aby robić zakupy w niemieckich filiach. Pierwszy sklep zostanie otwarty w centralnej części kraju, a kolejne placówki mają pojawić się niebawem.

Od 2017 roku wybrane produkty marki Rossmann były dostępne w Szwajcarii dzięki współpracy z dyskontem Denner. Teraz jednak firma postanowiła zainwestować bezpośrednio w lokalny rynek. Rozmiary planowanych sklepów będą się wahać między 400 a 700 metrów kwadratowych, co jest sygnałem ambicji firmy do zajęcia silnej pozycji na rynku.

Nowa filia Rossmann w Szwajcarii ma zaoferować klientom około 15,000 produktów, w tym niemieckie i typowo szwajcarskie marki, a także szeroki wybór asortymentów promocyjnych. Raoul Rossmann, prezes i rzecznik firmy, którą przejął po ojcu, podkreśla, że szczególny nacisk zostanie położony na produkty bio i naturalne kosmetyki, co wpisuje się w globalne trendy związane z ekologią i zdrowym stylem życia.

Chociaż Rossmann zapowiada atrakcyjne ceny, eksperci przewidują, że mogą one być nieco wyższe niż w Niemczech, głównie z powodu wyższych kosztów działalności w Szwajcarii. Jednakże, firma ma szansę na konkurencyjne pozycjonowanie, zwłaszcza w kategorii swoich marek własnych. Nordal Cavadini z AlixPartners wskazuje, że mimo wyższych kosztów, silna pozycja finansowa Szwajcarów pozwala na większą elastyczność cenową. Rossmann nie jest także jedyną międzynarodową firmą, która odkryła Szwajcarię jako kraj do ekspansji. Jak potwierdza Cavadini, zarysowuje się ogólny trend:

Jeśli myślimy o drogeriach czy artykułach gospodarstwa domowego, to widać, że coraz więcej zagranicznych sieci zapowiada chęć wejścia na rynek szwajcarski

,twierdzi ekspert. W reakcji na te zmiany, główni konkurenci tacy jak Müller mogą odczuwać presję, jednak lokalne drogerie, jak podkreśla Andrea Ullius ze Szwajcarskiego Związku Drogistów, nie obawiają się nadmiernych perturbacji na rynku.

Czytaj także: Rossmann wchodzi na kolejny rynek. Drogeryjny gigant otworzy pierwszy sklep w Szwajcarii

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
20.06.2024 16:21
Drogerie Natura w Gorzowie Wielkopolskim w nowej lokalizacji
Drogeria Natura w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 12 otwarta 20 czerwca 2024 r.fot. Drogerie Natura
W Gorzowie Wielkopolskim została otwarta nowa drogeria Natura przy ul. Sikorskiego 12. Zastąpiła sklep, który działał w poprzedniej lokalizacji.

20 czerwca br. drogerie Natura otworzyły swój nowy sklep w Gorzowie Wielkopolskim. Nowa drogeria położona jest przy skrzyżowaniu ulic Bolesława Chrobrego i Sikorskiego tuż przy Starym Rynku. Zastąpiła poprzednią drogerię Natura, która znajdowała się przy Alei Konstytucji 3 Maja 102.

Sklep ma 80 mkw. jest urządzony zgodnie ze standardami sieci. Drogerią zarządza kierowniczka Renata Filarska. Klienci znajdą tu kosmetyki ze wszystkich najważniejszych kategorii oraz produkty do utrzymania domu w czystości.

W komunikacie prasowym sieć podkreśla duży wybór swoich marek własnych. Wśród nich znajdują sie kremy do twarzy Skinimal, produkty do pielęgnacji ciała Seyo, Natura i Natura Home Spa, artykuły do sprzątania Domofix oraz kosmetyki do makijażu takich marek jak Daso Beauty, Kobo Professional, My Secret i Sensique.   

Dla pierwszych klientów drogeria Natura przygotowała prezenty oraz specjalne promocje. Osoby korzystające z aplikacji i należące do „Klubu Natura” mogą liczyć na dodatkowe kupony rabatowe.

Drogerie Natura prowadzą sieć blisko 300 sklepów kosmetycznych w Polsce i sklep internetowy drogerienatura.pl Działają w Grupie Pelion, do której należy też największa w Polsce sieć aptek DOZ.

Czytaj także: Drogerie Natura będą szkolić pracowników na nowej platformie edukacyjnej

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
25. czerwiec 2024 09:01