StoryEditor
Drogerie
25.08.2023 14:26

Hebe rozwija się na Podlasiu. Ruszyła pierwsza drogeria sieci w Hajnówce

Hebe w galerii handlowej Hanówka zostało otwarte 25 sierpnia 2023 r.  / mat. prasowe
Pierwsza drogeria Hebe w Hajnówce otwarta została w piątek 25 sierpnia w galerii handlowej przy ul. Stefana Batorego 16. Sieć jak zawsze przygotowała atrakcje w postaci promocji i ofert specjalnych.

Z okazji otwarcia drogerii Hebe w Galerii Handlowej Hajnówka, klienci mają możliwość skorzystania z ofert specjalnych. W dniach od 25 sierpnia do 6 września 2023 r. na kupujących czeka oferta na wybrane produkty polskich marek takich jak: Ziaja, Bielenda, Ava czy Eveline Cosmetics. Promocją objęto ponad 5 tys. produktów.

Dodatkowo od 25 sierpnia do 6 września 2023 r.  klienci będą mogli skorzystać z promocji ,,Poszukiwane bestsellery” na popularne kosmetyki od marek takich jak L’Oréal Paris, Maybelline, Garnier, Dessange, NYX czy Mixa.

image
mat. prasowe

Kolejną akcją z okazji otwarcia jest oferta na wszystkie produkty marek: Oral-B, blend-a-med, Gillette, Gillette Venus, Old Spice, head & shoulders, Herbal Essences, Aussie, Pantene, Always, Naturella, Tampax, Discreet i Pampers.

image
mat. prasowe

Ostatnia promocja obejmuje produkty marek: Colgate, Elmex, Meridol, Palmolive, Protex i Lady Speed Stick. Obie oferty obowiązują w dniach 25 sierpnia - 6 września 2023.

W ramach otwarcia nowej drogerii w Galerii Hajnówka jej klienci przy zakupach za min. 80 zł otrzymają kupon na 20 zł, który będą mogli zrealizować do 2 września 2023 roku podczas kolejnych zakupów.

image
mat. prasowe

Nowy sklep Hebe  będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-20.00, a w niedziele handlowe w godz. 9.00-20.00.

image
mat. prasowe

Hebe to sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. W asortymencie ma bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także produkty do makijażu i akcesoriów, m.in. marki własnej Hebe Professional.

Czytaj też:

Hebe marki własne – drogeryjna sieć powiększa ofertę swoich brandów

Tiktokerka @forbeautyhelps szaleńczo podbija sprzedaż Hebe

Hebe planuje otwierać 30 drogerii rocznie

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 10:50
Druga drogeria Hebe otwarta w Łomży
Drogeria Hebe w Galerii Veneda w Łomży otwarta 16 maja 2024 r.fot. Hebe
Sieć Hebe otworzyła drogerię w Galerii Veneda w Łomży. To drugi sklep Hebe w tym mieście.

Hebe – druga co do wielkości sieć drogeryjna działająca w Polsce – otworzyła swój kolejny sklep. Nowa drogeria powstała w Galeria Veneda przy ul. Zawadzkiej 38 w Łomży. To druga drogeria Hebe w tym mieście. Pierwsza działa w parku handlowym przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 121.

Otwarcie nowej drogerii oznacza specjalne promocje dla jej klientów. W niższych cenach oferowanych jest ponad 700 zapachów takich marek, jak m.in.: Aoura London, Karl Lagerfeld, Calvin Klein, Mexx, Cacharel. Druga oferta - „Pielęgnacja twarzy do -40%“ obejmuje ponad 5 tys. produktów marek m.in. AA, Sielanka, Apis, Bielenda, Skin79.  

Do 22 maja klienci sklepu będą mogli skorzystać z promocji „Specjalistyczna pielęgnacja włosów do -40%” na ponad 1600 produktów wybranych marek. W ofercie znalazły się produkty do włosów marek CHI, Anwen, Cocopalm, Olaplex i Wella Professionals.

Super ceny obowiązują na wszystkie produkty marek: Rimmel, Max Factor, Bourjois, Sally Hansen i wiele innych. W ramach promocji „Super Okazje”, która również potrwa do 29 maja, na klientów czekają też wybrane produkty marek Palmolive, Paese, Rexona i Missha.

image
Promocje z okazji otwarcia drogerii Hebe w w Galerii Veneda w Łomży
fot. Hebe

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 16-20 maja, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 17-25 maja.  

Hebe to drogeryjna sieć działająca w grupie Jeronimo Martins, do której należy również dyskontowa sieć Biedronka. Sieć Hebe powstała w Polsce w 2011 r. Obecnie prowadzi w Polsce ok. 355 drogerii. Niedawno sieć otworzyła pierwsze dwa stacjonarne sklepy w Czechach. Prowadzi również sprzedaż przez e-sklepy w Polsce, Czechach i Słowacji.

Całkowita sprzedaż Hebe w 2023 r. wyniosła 469 mln euro, 30,9 proc. powyżej 2022 r. Sprzedaż internetowa Hebe wzrosła w 2023 r. o 47,5 proc., co stanowi ok. 17 proc. całkowitej sprzedaży za rok 2023. W 2022 r. było to ok. 14 proc.

Czytaj także: Hebe: ponad 30 proc. wzrost sprzedaży w 2023 roku i rekordy w e-commerce 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. maj 2024 17:41