StoryEditor
Sieci i centra handlowe
19.05.2022 00:00

Ukraińska sieć Fora, Fozzy Group na Retail Trends 2022

Sieć Fora należy do Fozzy Group, jednej z największych grup handlowo-przemysłowych na Ukrainie. Firma jest też jednym z wiodących ukraińskich detalistów z ponad 700 punktami sprzedaży w całym kraju. Przedstawiciele sieci przyjadą do Warszawy, aby wziąć udział w Retail Trends 2022 i spotkać się z polskimi przedsiębiorcami.

Fora to ukraińską sieć handlowa licząca 276 sklepów. Placówki działające pod szyldem oprócz zwykłego zestawu produktów oferują swoim gościom świeże wypieki z własnej piekarni, pizzę, kawę i inne usługi.

Fora należy do Fozzy Group, jednej z największych grup handlowo-przemysłowych na Ukrainie. Firma jest też jednym z wiodących ukraińskich detalistów z ponad 700 punktami sprzedaży w całym kraju. Poza sieciami handlowymi, Fozzy zajmuje się produkcją żywności, bankowością i działalnością restauracyjną.

Handel produktami spożywczymi i artykułami gospodarstwa domowego prowadzą: supermarkety Silpo, delikatesy Le Silpo, hurtownie hipermarkety Fozzy, sklepy convenience Fora oraz supermarkety Thrash!.

Sieci Fozzy Group oferują też produkty pod własnymi markami Premium, Premia Select, Full Bowl, EXTRA! i inne.

Z kolei handel produktami niespożywczymi prowadzą drogerie „Biały rumianek”.

Główne zakłady przemysłowe Grupy Fozzy to Niżyn Cannery, Bogusław Zakład Spożywczy, Hesti Heights LLC.

Inne obszary działalności grupy to: operator logistyczny UVK, operator dostaw Justin, deweloper TemaBIT, sieć biur podróży Silpo Voyage Grupa jest również głównym udziałowcem PJSC BANK VOSTOK.

Działalność restauracyjna jest prowadzona pod szyldami: Lame Floor, Positano, Escobar, bar WHO i Why.Drinkery, „Jiao-bar”, bar Mokre wąsy oraz sieć piekarni Boulangeri (Kijów).

Fozzy Group wdraża nowoczesne rozwiązania we wszystkich obszarach działalności. Inwestycje w usprawnienie procesów biznesowych pomagają grupie utrzymać wiodącą pozycję na rynku detalicznym.

Grupa posiada też własny system kontroli jakości, który zapewnia przestrzeganie standardów przechowywania, transportu i sprzedaży towarów.

Przedstawiciele sieci Fora należącej do Fozzy Group przyjadą do Warszawy, aby wziąć udział w Retail Trends 2022 - konferencji łączącej handel, dostawców i usługodawców z sektora FMCG, w tym kosmetycznego.. Spotkają się z polskimi przedsiębiorcami w ramach specjalnego projektu uruchomionego przez Wydawnictwo Gospodarcze.

Sala Ukraińska – platforma do rozmów i biznesu

Sala Ukraińska na Retail Trends 2022 to platforma łącząca polskich producentów i dystrybutorów produktów szybko zbywalnych z ukraińskimi detalistami. 

To doskonała okazja dla polskich firm do zaprezentowania nowości w swojej ofercie oraz możliwość sprawdzenia jakie jest największe zapotrzebowanie na rynku ukraińskim. W jaki sposób można dostarczyć swoje towary na Ukrainę i jak zabezpieczyć swoje transakcje.

Formuła Retail Trends 2022 zakłada stworzenie otwartej społeczności i miejsca, gdzie branże FMCG oraz kosmetyczna będą mogły podzielić się doświadczeniami oraz czerpać inspiracje.

Sala dedykowana ukraińskim detalistom zapewni przestrzeń do rozmowy, spotkań i dyskusji między uczestnikami, prelegentami oraz firmami, które zdecydują się na udział w wydarzeniu.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Sieci i centra handlowe
08.12.2023 15:30
Sieć Dealz zrealizowała plan na ten rok – ma już 300 sklepów w Polsce
Dealz to takze oferta Dla ciała i Dla Urody oraz oprodukty do prania i sprzątania   Dealz
Dealz otworzył dwa nowe sklepy – pierwszy w Gostyninie oraz trzeci w Bytomiu. Tym samym sieć ma już 300 placówek w Polsce. Udało jej się więc zrealizowac plan rozwoju na ten rok.

Najnowsze dwa sklepy Dealz ruszyły w Gostyninie oraz w Bytomiu. Pierwszy został otwarty w Parku Handlowym Centrum, a drogi w Parku Handlowym Stary Stadion. Bytomski sklep jest trzecim z szyldem Dealz w mieście, a zarazem 300. w Polsce. Tym samym sieć zrealizowała plan rozwoju założony na ten rok.

 

Czytaj też: Dealz przyspiesza ekspansję na polskim rynku. Sieć otworzyła 11 sklepów w ciągu jednego dnia

 

W całym 2023 roku siec Dealz otworzyła ponad 100 sklepów. Ich szyldy znajdują się w ponad 200 miastach w Polsce. W asortymencie każdego sklepu Dealz znajduje się ponad 3 tys. artykułów z 18 różnych kategorii, w tym kosmetyki i detergenty.

 

Czytaj też: Kosmetyki w Dealz – „Wielkie marki, mini ceny” [FOTOREPORTAŻ]

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Sieci i centra handlowe
04.12.2023 13:28
Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki, Zuzanna Tonicka i Marta Manowska promują kosmetyki Be Beauty Biedronki
Be Beauty - jedna z kosmetycznych marek własnych Biedronki.
Popularne influencerki z branży beauty Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki, Zuzanna Tonicka oraz dziennikarka Marta Manowska promują kosmetyki Biedronki – Be Beauty – w najnowszej kampanii na platformach społecznościowych.

Be Beauty to kosmetyczna marka własna Biedronki, która obejmuje kosmetyki do demakijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W najnowszej kampanii promocyjnej prezenterka telewizyjna Marta Manowska pokazuje swoją rutynę wieczornej pielęgnacji przy wykorzystaniu produktów tej marki. Poza nią do kampanii zostały zaangażowanie influencerki z branży beauty: Karolina Stylizacje, Skin Ekspertki oraz Zuzanna Tonicka. Twórczynie przedstawiły trzystopniowy proces pielęgnacji, w każdym z nich skupiając się na innym etapie.

Działania obejmują popularne platformy społecznościowe: YouTube, TikTok, Instagram i Facebook. A za akcję odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. W ramach współpracy firma była odpowiedzialna za wybór i współpracę z twórczyniami, biorącymi udział w kampanii, a także za jej przeprowadzenie oraz koordynację. Za zakup mediów do kampanii płatnej odpowiadała agencja  Wavemaker.

Celem kampanii promującej kosmetyki bebeauty jest podniesienie świadomości marki oraz pokazanie zalet i wysokiej jakości kosmetyków. Reklamy promują prosty schemat wieczornej rutyny pielęgnacyjnej. Grupą docelową marki bebeauty są zarówno młode, jak i starsze konsumentki, dla których ważna jest prostota i minimalizm przekazu. Z tego względu kampania skupiała się na przedstawieniu schematu wieczornej rutyny, który jest czymś w rodzaju pielęgnacyjnego ABC – kompleksowego minimum niezbędnego do osiągnięcia zadowalających efektów.

Biedronka oferuje około tysiąca wyrobów marek własnych, które odpowiadają za około 40 proc. całości sprzedaży. Kosmetyczna marka własna Biedronki to Be Beauty, a gama produktów obejmuje kosmetyki do makijażu, demakijażu, pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Czytaj także: Co znajdziemy na drogeryjnych półkach Biedronki? [FOTOREPORTAŻ]

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
10. grudzień 2023 16:56