Właściciele drogerii DP - uczestnicy poprzedniej edycji akcji Lato na bogato -podczas wyjazdowej konferencji

Właściciele drogerii DP - uczestnicy poprzedniej edycji akcji Lato na bogato -podczas wyjazdowej konferencji (fot.materiały prasowe)

Ruszyła 9. edycja akcji handlowej sieci DP Drogerie Polskie pod hasłem Lato na bogato 2021. Jej celem jest stymulacja zakupów, a zwieńczeniem siedmiodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w tureckim kurorcie Antalya.

Firma Błysk – franczyzodawca sieci DP Drogerie Polskie – organizuje już 9. akcję handlową Lato na bogato. Jej celem jest zwiększenie zakupów przez uczestników sieci wśród partnerów akcji – firm kosmetycznych i kosmetyczno-chemicznych, które przygotowały specjalne pakiety zakupowe. W tym roku jest to aż 41 firm i marek.

Akcja jest skierowana do franczyzobiorców sieci DP Drogerie Polskie. Udział w niej jest dobrowolny. Okres zakupowy trwa od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 r. Wykonanie określonych celów zakupowych oraz terminowe płatności upoważniają uczestnika akcji do bezpłatnego pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu w kurorcie Antalya w Turcji. Wyjazd, który potrwa od 6 do 13 października będzie połączony z konferencją handlową DP.  

DP Drogerie Polskie to franczyzowa sieć zrzeszająca około 300 drogerii. Jej organizatorem i głównym dostawcą jest firma Błysk z Jastrzębia-Zdroju. Tradycją sieci jest akcja Lato na bogato i wyjazdowe konferencje, które łączą cele biznesowe z integracją uczestników sieci.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony