REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bglowny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

KORONAWIRUS

 

13 lipca 2021, 15:24wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Akcja szczepień w Super-Pharm została zorganizowane tak, aby jej realizacja nie miała wpływu na komfort pacjentów korzystających z usług apteki

Akcja szczepień w Super-Pharm została zorganizowane tak, aby jej realizacja nie miała wpływu na komfort pacjentów korzystających z usług apteki (linkedin.com/company/super-pharm-poland)

Super-Pharm dołączył do Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19. W trzynastu aptekach sieci wykonywane są szczepienia, a za kilka dni dołączą kolejne trzy.

REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bartykul

Już niebawem szczepienia przeciw COVID-19 będą wykonywane w 16 aptekach Super-Pharm. W tej chwili odbywają się w 13 lokalizacjach. W sumie według ostatnich danych Ministerstwa Zdrowia niemal 400 aptek w Polsce może już szczepić przeciw COVID-19.

Super-Pharm zapewnia, że szczepienia prowadzone są przez wykwalifikowany personel medyczny, w dostosowanych do tego celu pomieszczeniach, dysponujących odpowiednim sprzętem. Pacjenci przyjmowani są przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Akcja szczepień została zorganizowane tak, aby jej realizacja nie miała wpływu na komfort pacjentów korzystających z usług apteki.

Na szczepienie w jednej z aptek Super-Pharm można się zapisywać przez Internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską infolinię 989 oraz e-rejestrację dostępną na stronie gov.pl. Osoby zaszczepione otrzymują po szczepieniu międzynarodowy certyfikat zaświadczający o przyjęciu szczepionki. Szczepione są preparatem Johnson & Johnson.

Czytaj też: Ruszyły szczepienia w aptekach

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony