REKLAMAFBK_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Hurt i logistyka

HANDEL

 

18 czerwca 2013, 16:03wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Firma An-Mar ze Swarzędza pod Poznaniem przejęła hurtownię kosmetyczną Kosma-Bis z Zielonej Góry. Dzięki temu będzie obsługiwać cały obszar województwa lubuskiego.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Firma An-Mar ze Swarzędza pod Poznaniem przejęła 11 czerwca br. hurtownię kosmetyczną Kosma-Bis z Zielonej Góry.

– Dzięki tej transakcji rozszerzyliśmy portfolio klientów oraz powiększyliśmy obszar naszego działania. Zatrudniliśmy już nowych przedstawicieli i od 1 lipca ruszamy z obsługą całego województwa lubuskiego – powiedział nam Andrzej Gryciuk, prezes firmy An-Mar.

Spółka An-Mar ze Swarzędza jest jednym z wiodących dystrybutorów branży kosmetycznej. Posiada w ofercie produkty czołowych polskich i międzynarodowych marek kosmetycznych. Od maja br. An-Mar znajduje się w gronie przedsiębiorstw, które rozwijają franczyzowy projekt sklepów Drogerie Polskie. Dostarcza kosmetyki do placówek należących do tej sieci drogerii. An-Mar jest też dostawcą do niezrzeszonych sklepów kosmetycznych, aptek oraz do sieci sklepów Chata Polska.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony