REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sieć Super Pharm powiększa swój magazyn pod Warszawą.

Sieć Super Pharm powiększa swój magazyn pod Warszawą. (mat.pras.Super Pharm)

Super-Pharm przedłużył najem magazynu w Teresinie i postanowił dodatkowo powiększy c jego powierzchnię o 12 600  mkw. Sieć zagospodaruje teraz w sumie ponad 22 000 mkw. w nowoczesnym kompleksie magazynowym Prologis pod Warszawą.

REKLAMALaura Conti_baner w artykule

Prologis jest partnerem, który zna nasze potrzeby i jest w stanie zapewnić nam rozwiązania dopasowane do specyfiki naszego biznesu. Pomyślny przebieg naszej dotychczasowej współpracy oraz zespół, na którym zawsze możemy polegać, przekonały nas do tego, by nie tylko zostać na dłużej, ale też zwiększyć wynajmowaną powierzchnię  – powiedziała Karolina Szuba, COO, Board Member z Super-Pharm.

Centrum logistyczne Prologis Park Teresin składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni blisko 160 000 metrów kwadratowych. Obiekt zapewnia warunki do dystrybucji krajowej i międzynarodowej.

Cieszymy się, że Super-Pharm po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem przedłużając umowę najmu w Prologis Park Teresin. To dowód na to, że dobre relacje stają się początkiem długofalowej współpracy, a nasze magazyny zapewniają odpowiednie warunki do rozwoju. W przypadku Super-Pharm poza strategiczną lokalizacją, istotna była możliwość dostosowania budynku do własnych potrzeb – powiedziała Emilia Błądek Leasing & Customer Experience Manager z Prologis.

Przeczytaj również: Super-Pharm modernizuje swoje centrum dystrybucyjne na potrzeby rosnącego e-commerce
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony