REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

RAPORTY I ANALIZY

 

15 września 2020, 15:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Artur Schab, dyrektor zarządzający firmy Pharmaceutical Consulting, podczas Forum Branży Kosmetycznej przedstawi kondycję kanału aptecznego i jego znaczenie dla sprzedaży kosmetyków

Artur Schab, dyrektor zarządzający firmy Pharmaceutical Consulting, podczas Forum Branży Kosmetycznej przedstawi kondycję kanału aptecznego i jego znaczenie dla sprzedaży kosmetyków (fot.materiały prasowe)

Artur Schab, dyrektor zarządzający firmy Pharmaceutical Consulting, będzie prelegentem 8. Forum Branży Kosmetycznej. Poprowadzi prelekcję pt. „Przyszłość rynku aptek w Polsce, potencjał kanału dla sprzedaży kosmetyków”.

REKLAMA

Apteki, jako kanał sprzedaży, są niezwykle ważne dla firm z sektora kosmetycznego. Pandemia koronawirusa spowodowała jednak ogromne zawirowania na tym rynku. Jaki miały one wpływ na kondycję i rentowność aptek, jaka będzie polityka aptek wobec dostawców z branży kosmetycznej, opowie podczas Forum Branży Kosmetycznej 2020 Artur Schab, dyrektor zarządzający firmy Pharmaceutical Consulting, specjalizującej się w analizach rynku farmaceutycznego, budowaniu strategii marketingowych i sprzedażowych w kanale aptecznym.  

Artur Schab zajmuje się doradztwem i szkoleniami w obszarze sprzedaży i marketingu na rynku farmaceutycznym. Od ponad 20 lat związany z branżą farmaceutyczną, przeszedł przez wiele szczebli w różnych strukturach organizacyjnych od reprezentanta handlowego do dyrektora sprzedaży i dystrybucji w największej firmie farmaceutycznej w Polsce. Związany był m.in. z L'Oreal, USP Zdrowie, Polpharma.
Od 10 lat wspólnie z grupą osób prowadzi z sukcesem firmę Pharmaceutical Consulting świadczącą usługi dla najlepszych firm farmaceutycznych i dermokosmetycznych, aptek i innych podmiotów operujących na rynku.
Prowadzi także zajęcia dla studentów na Uniwersytecie SWPS.

Forum Branży Kosmetycznej to to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Co roku uczestniczy w niej około 400 osób – menedżerowie zarządzający firmami kosmetycznymi oraz menedżerowie odpowiadający za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie. W tym roku odbędzie się już 8. edycja Forum, które na stałe wpisało się w kalendarz biznesowych konferencji dla branży kosmetycznej. 
Forum Branży Kosmetycznej ma formułę typowo biznesową. Łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz nowości. Daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie, również w ramach aranżowanych spotkań indywidualnych (networking).
Co roku wykłady w części konferencyjnej przygotowują eksperci w swoich dziedzinach reprezentujący m.in. czołowe międzynarodowe instytuty badawcze oraz firmy konsultingowe i doradcze. W panelach dyskusyjnych zasiadają praktycy mający istotny wpływ na kształt kosmetycznego rynku w Polsce. Konferencja podzielona na bloki takie jak: handel i dystrybucja, konsument i trendy, nowe technologie daje pełen obraz kosmetycznego rynku i zachodzących na nim zmian.
Integralną częścią konferencji są targi top produktów, na których partnerzy Forum prezentują swoje marki i ofertę skierowaną do detalu oraz prowadzą biznesowe rozmowy z potencjalnymi kontrahentami.

W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada w Warszawie, w formule stacjonarnej uzupełnionej o transmisję on-line.

Trwa rejestracja na Forum Branży Kosmetycznej 2020!

Zobacz fotorelację z edycji 2019

  
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony