PRODUCENCI I MARKI

Eksport

Innowacje

TRENDY

 

19 września 2019, 13:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Uczestniczka targów Taiwan Beauty Show z zaproszeniem do Polski na Forum Branży Kosmetycznej organizowane przez naszą redakcję

Uczestniczka targów Taiwan Beauty Show z zaproszeniem do Polski na Forum Branży Kosmetycznej organizowane przez naszą redakcję (fot.wiadomoscikosmetyczne.pl)

Wiadomości Kosmetyczne, jako jedyna redakcja z Europy, biorą udział w International Taiwan Beauty Show w Tajpej, gdzie prezentowane są najnowsze trendy w składnikach, formulach, aplikacjach i gadżetach świata azjatyckiego piękna. Oto pierwsze zdjęcia z rozpoczęcia targów.

Wiadomości Kosmetyczne biorą udział w International Taiwan Beauty Show w Tajpej, gdzie prezentowane są najnowsze trendy w składnikach, formulach, aplikacjach i gadżetach świata azjatyckiego piękna.

Naturalne i organiczne składy, technologia, skuteczność, innowacyjność, łatwość aplikacji, zabawa kolorami i kształtami to słowa klucze produktów kosmetycznych tegorocznej edycji tajwańskich targów. Na uwagę zasługują nietypowe składniki jak kwiat bananowca, żelowe formuły nie tylko kremów, maski z lnu, bawełny i celulozy, szminki zmieniające kolor po aplikacji, szampony w kostkach i wiele innych.

W ekipie dziennikarzy z całego świata zaproszonych do odwiedzenia Tajwan Beauty Show przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), w tym z Australii, Indonezji, Singapuru i Wietnamu,  jest dziennikarka "Wiadomości Kosmetycznych" Joanna Rokicka - jako jedyna z Europy.

Targi kosmetyczne Taiwan Beauty International Show, organizowane przez Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA). To wydarzenie B2B przeznaczone dla przedsiębiorców działających w branży kosmetycznej. Motywem przewodnim tegorocznych targów  będą trendy w pielęgnacji skóry, a szczególnie bezpieczeństwo i naturalne pochodzenie składników. Z tego powodu tegoroczna edycja targów zgromadziła wielu producentów, którzy w swoich produktach używają bezpiecznych, naturalnych składników.

Targi odbywają się w Taipei World Trade Centre Exhibition Hall Area D, od 19 do 21 września 2019. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony