REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

STREFA URODY

 

1 kwietnia 2021, 10:06wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Hybrydowe przedłużanie rzęs to jedno z najpopularniejszych wyszukiwań beauty w USA

Hybrydowe przedłużanie rzęs to jedno z najpopularniejszych wyszukiwań beauty w USA (fot. Shutterstock)

W Stanach Zjednoczonych pełne brody i rzęsy zyskują na popularności w sieci, według firmy Spate, która przeanalizowała ponad 20 miliardów sygnałów wyszukiwania.

Pełna broda nadal w trendzie

Zainteresowanie konsumentów brodą wzrosło o 107,4 proc. od zeszłego roku.

W Stanach Zjednoczonych każdego miesiąca odnotowuje się średnio 2,7 tys. wyszukiwań hasła środki do pielęgnacji brody. Mogą one obejmować proszki wypełnione włóknami, kremy zwiększające objętość lub serum na porost włosów, z wyszukiwaniem obejmującym wiele formatów, takich jak spraye czy kremy.

Wyszukiwania zdjęć i recenzji "Przed i po" pokazują, że konsumenci nadal sceptycznie odnoszą się do tego rodzaju produktów i jego skutków. Firma Spate zaleca dostarczenie dowodów i referencji produktu w celu zwiększenia świadomości klientów i sprzedaży.

Szał na hybrydowe przedłużanie rzęs 

Innym obszarem, którego amerykańscy konsumenci szukają w sieci, są rzęsy. Rzęsy hybrydowe plasują się pomiędzy przedłużaniem klasycznym a objętościowym.

Średnio co miesiąc w USA pojawia się 8,3 tys. wyszukiwań hybrydowych przedłużeń rzęs - odsetek ten wzrósł o 25,3 proc. od zeszłego roku. Najpopularniejsze wyszukiwania pokazują, że konsumenci chcą dowiedzieć się więcej o tej opcji, pytając, czym one są i czym różnią się od klasycznych przedłużeń.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony