REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v1

PRODUCENCI I MARKI

MARKI

 

10 września 2021, 14:13Bobini Baby rozszerza asortyment wprowadzając do oferty kapsułki do prania

Bobini Baby rozszerza asortyment wprowadzając do oferty kapsułki do prania (fot. mat. pras. Bobini Baby)

Rynek kapsułek do prania przeżywa bardzo dynamiczny rozwój, odpowiadając tym samym na zmiany, jakie zachodzą w naszej codzienności – żyjemy szybko, szukamy wygody, kompleksowego działania. Ten bardzo atrakcyjny i perspektywiczny segment, wykazujący się stałymi wzrostami, stanowi naturalny kierunek rozwoju dla marki Bobini Baby. Płyny i żele do prania oraz płyny do płukania Bobini Baby od wielu lat mają ugruntowaną pozycję rynkową. Kontynuując tradycję marki w tej kategorii, aktualnie rozszerza asortyment wprowadzając na rynek kapsułki do prania Bobini Baby dostarczając konsumentom produkt najwyższej jakości, skuteczny a zarazem przyjazny środowisku.

Zastosowana technologia pozwoliła zamknąć w 3-komorowej kapsułce Bobini Baby idealnie odmierzoną dozę składników piorących. Sam kształt pojedynczej kapsułki jest innowacyjny i wyróżniający się – został zaprojektowany w formie przypominającej zanurzoną w wodzie koszulkę. Stanowi to nawiązanie do przeznaczenia produktu i dodatkowo wyróżnia go na tle dostępnej na rynku oferty. Zarówno formuły piorące naszych kapsułek, jak również ich kształt oraz design opakowania powstały w naszych własnych działach R&D i graficznym więc od początku do końca nadzorowaliśmy proces wdrożenia.

Receptury żeli wypełniających wnętrze Hypoalergicznych kapsułek do prania Bobini Baby zawierają kombinację 7 enzymów, które wykazują kompleksowe i wysoce skuteczne działanie piorące oraz odplamiające. Jest to szczególnie doceniane przez konsumentów, kiedy dziecko wchodzi w etap nauki samodzielnego jedzenia czy korzystania z toalety. Siła działania nowego produktu do prania uzupełniona została o składniki, które jednocześnie dbają o delikatne włókna, wygładzają tkaniny i chronią kolory. Kapsułki zapewniają efektywność prania, pielęgnację ubrań i świeżość. Rekomendowany zakres temperatur użycia to już od 20°C aż do 95°C – rozpiętość jest duża, więc pozwala na bardzo szerokie stosowanie.

Podobnie jak inne detergenty naszej marki także hypoalergiczne kapsułki do prania Bobini Baby zostały stworzone z myślą o praniu ubranek dzieci już od pierwszych dni ich życia. Produkt jest polecany również do pielęgnacji odzieży osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.  Został on kompleksowo przebadany dermatologicznie, a wyniki badań były pozytywnie ocenione przez lekarza dermatologa. Kapsułki nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i stanowią odpowiedź na oczekiwania wegan.

Istotnym aspektem jest także samo opakowanie. Nasze kapsułki do prania są pakowane w torebce strunowej wykonanej z monomateriału, co sprawia, że w 100 proc. nadaje się ona do recyklingu. Ekonomiczne opakowanie mieści w sobie 24 kapsułki.

Wiemy, że konsumenci doceniają jakość gwarantowaną  przez detergenty Bobini Baby. Potwierdzeniem tego jest wyróżnienie dla Płynu do prania ubranek niemowlęcych i dziecięcych z mleczkiem bawełnianym 2 l, które zdobył w konkursie Złoty Paragon 2021 Nagroda Kupców Polskim. Co istotne, jest to wyróżnienie na tle całej kategorii „środki do prania” – bez podziału na te przeznaczone do pielęgnacji ubrań dziecięcych i na użytkowane przez dorosłych. W portfolio Bobini Baby znajdują się także proszki do prania w wersji uniwersalnej i do kolorów oraz żel do prania dla całej rodziny. Naturalnym uzupełnieniem tej gamy produktów jest także koncentrat do płukania. Rozszerzając asortyment detergentów Bobini Baby o kapsułki do prania oferujemy naszym konsumentom kompletną ofertę produktową. Finalnie to konsumenci decydują czy użyć proszku do prania, płynu lub żelu a może kapsułki którą właśnie otrzymują od Bobini Baby.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony