Firmy produkujące produkty konsumenckie zmagają się z rosnącymi kosztami, ale L'Oreal zapewnia, że jego wyniki są bardzo dobre.

Firmy produkujące produkty konsumenckie zmagają się z rosnącymi kosztami, ale L'Oreal zapewnia, że jego wyniki są bardzo dobre. (fot. mat. pras. L’Oréal)

–  Francuska grupa kosmetyczna L'Oréal jak dotąd nie widzi żadnego wpływu inflacji na zakupy produktów kosmetycznych – powiedział wczoraj dyrektor generalny L'Oréal, Nicolas Heronimus, agencji Reuters.

Firmy produkujące produkty konsumenckie zmagają się z rosnącymi kosztami, ale L'Oréal powiedział w zeszłym miesiącu, że przekroczył oczekiwania dotyczące sprzedaży w pierwszym kwartale 2022 roku.

Jak dotąd nie widzimy żadnego wpływu inflacji i cen na konsumpcję kosmetyków przez konsumentów – powiedział Nicolas Hieronimus, dyrektor generalny L'Oréal, po przemówieniu podczas panelu poświęconego odpowiedzialnej konsumpcji na Światowym Forum Ekonomicznym w szwajcarskim kurorcie alpejskim Davos.

Podczas Forum Branży Kosmetycznej 2022, Leszek Kłosiński, prezes zarządu Kanani Europe powiedział, że kryzys tak naprawdę jeszcze do nas nie dotarł, ale to, że nadejdzie jest pewne.

Rosnąca inflacja nie została jeszcze przełożona na ceny detaliczne produktów. Zmiany cen na półce są minimalne, ale to nie oznacza, że podwyżek nie będzie. Moim zdaniem, te dopiero nastąpią – podkreślił Leszek Kłosiński podczas debaty pt. „Wpływ wewnętrznych i zewnętrznych czynników gospodarczych i politycznych na polski sektor kosmetyczny” na Forum Branży Kosmetycznej 2022.

Więcej o tym przeczytasz tutaj >>> Leszek Kłosiński, Kanani Europe: Inflacja nie została jeszcze przełożona na ceny produktów [FBK 2022]
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony