REKLAMA

WYDARZENIA I PREMIERY

 

5 listopada 2019, 17:14wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Prelegenci występują non-profit a cały dochód z konferencji zostanie przekazany na cele charytatywne

Prelegenci występują non-profit a cały dochód z konferencji zostanie przekazany na cele charytatywne (fot. materiały prasowe)

Konferencja motywacyjna #MojaSuperMoc, która odbędzie się 16 i 17 listopada w Warszawie, to część projektu #KobiecyElement realizowanego na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Wśród prelegentek znajdą się ambasadorki projektu, m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Olga Bołądź, Katarzyna Grochola. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele charytatywne.

REKLAMA

Konferencja #MojaSuperMoc to część projektu #KobiecyElement realizowanego na rzecz Fundacji Rak’n’Roll. Dwudniowe wydarzenie obejmuje prelekcje z tematyki behawioralno-poznawczej, dotyczącej zagadnień wsparcia emocjonalnego oraz autokreacji.

Prelegentami są osoby związane ze światem nauki, mediów oraz show-biznesu, w tym ambasadorki projektu: pisarka Katarzyna Grochola, aktorka Olga Bołądź, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, szkoleniowiec i mentorka Paulina Smaszcz-Kurzajewska, wokalistka Mery Spolsky oraz psycholog Anna Demarczyk.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekierowany na działania w ramach projektu. Wszyscy prelegenci biorą udział w wydarzeniu non profit.   

Projekt #KobiecyElement rozpoczął się 8 marca br. w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Leszek Stanek, Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i firma kosmetyczna Elfa Pharm połączyły w nim swoje siły, aby wesprzeć kobiety.

#KobiecyElement jest to całoroczna akcja mająca na celu pokazanie tego, że kobiety zmagające się z chorobą, czy innymi trudnościami życiowymi, nie tracą kobiecego elementu. Czasem tylko potrzebują, żeby przypomnieć im o tym, że go mają.  

Dorota Topolska, współwłaścicielka firmy Elfa Pharm Polska, osobiście angażuje się w akcję

W trakcie trwania projektu w największych miastach w Polsce odbywają się warsztaty edukacyjne. Ponadto w akcję zaangażowały się aktorki, piosenkarki, artystki, lekarki, menadżerki, podróżniczki, trenerki, tatuatorki, a także entuzjastki kosmetyków i sportu. Wszystkie te kobiety mają w sobie energię inspirującą do działania i podążają za swoimi marzeniami.

Pomysłodawcą projektu jest Leszek Stanek – aktor, reżyser, choreograf, muzyk i tancerz –  który od lat udziela się charytatywnie, a swoją postawą udowadnia, jak ważne dla kobiet jest wsparcie ze strony mężczyzn. Koordynatorem akcji jest firma kosmetyczna Elfa Pharm Polska od początku swojej działalności angażująca się we wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Dlatego część dochodu ze sprzedaży kosmetyków marki Element oraz Vis Plantis przeznacza na rzecz fundacji.

Obecnie każda osoba kupująca kosmetyki Vis Plantis lub Element Cosmetics z naklejką fundacji może ją wesprzeć. Jeśli zrobi zdjęcie kupionego kosmetyku, opublikuje je na swoim Instagramie, oznaczy na nim Elfa Pharm oraz doda hasztagi #mojasupermoc i #kobiecyelement firma przekaże dodatkowe 5 zł na rzecz fundacji. 

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony