REKLAMAFBK-banner główny-lipiec 2020
Dorota i Jarosław Topolscy, właściciele firmy Elfa Pharm, oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Dorota i Jarosław Topolscy, właściciele firmy Elfa Pharm, oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska (fot. materiały prasowe/ Elfa Pharm)

W dniach 16-17 listopada 2019 r. odbyła się konferencja #MojaSuperMoc zorganizowana przez Elfa Pharm na rzecz fundacji Rak'n'Roll.

REKLAMA

Podczas konferencji uczestnicy mieli szansę spotkać się z wyjątkowymi ambasadorkami projektu, tj. Katarzyną Grocholą, Olgą Bołądź i Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, które zaraziły wszystkich swoją energią, a równocześnie wrażliwością.

Dawkę wiedzy i motywacji do działania przekazali też: Filip Gołębiewski, Julia Mikołajczyk, Sabina Kwiatkowska, Marta Bednarek, Ania Urbańska, Paulina Ihnatowicz, Marta Frej, Iza Grzybowska, która jest także autorską sesji zdjęciowej na rzecz projektu, a także Roma Gąsiorowska, która za swoją prelekcję otrzymała owacje na stojąco.

Podsumowaniem drugiego dnia konferencji była gala charytatywna, prowadzona przez duet: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską oraz inicjatora i pomysłodawcę akcji Leszka Stanka. Wieczór uświetnił mini koncert najmłodszej z ambasadorek – Mery Spolsky.

Jak zapewniła Dorota Toplska, współwłaścicielka Elfa Pharm, projekt #MojaSuperMoc będzie kontynuowany. – Mamy ambicję, by oprócz spełniania się jako producent lubianych przez konsumentów kosmetyków, czynić jeszcze więcej dobra – powiedziała w rozmowie z portalem wiadomoscikosmetycze.pl. Nie zdradziła jednak na rzecz jakiej kolejnej fundacji odbędzie się przyszłoroczna edycja spotkań motywacyjnych.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony