MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

KORONAWIRUS

 

23 listopada 2020, 11:51wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Archiwalne zdjęcia z warsztatów Fundacji Piękniejsze Życie

Archiwalne zdjęcia z warsztatów Fundacji Piękniejsze Życie (fot.materiały prasowe)

Fundacja Piękniejsze Życie organizuje bezpłatne warsztaty online dla pacjentek onkologicznych. Pierwsza transmisja w cyklu odbędzie się 29 listopada na Facebooku.

Fundacja Piękniejsze Życie pomaga kobietom, które przechodzą leczenie onkologiczne. Organizuje bezpłatne warsztaty z pielęgnacji i makijażu w centrach onkologii. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala obecnie na organizowanie warsztatów na oddziałach w szpitalach, dlatego będą one prowadzone w formule online na platformie Facebook.

Pierwsze bezpłatne warsztaty dla pacjentek i ich bliskich odbędą się w niedzielę 29 listopada. Link do spotkania: https://www.facebook.com/events/392813412067857 

Sytuacja epidemiczna w Polsce jest dynamiczna. Niestety wciąż nie jest możliwe organizowanie warsztatów dla naszych podopiecznych na oddziałach dlatego zapraszamy Panie (Pacjentki onkologiczne z całej Polski) na pierwsze, premierowe warsztaty on-line na Facebooku.

Warsztaty poprowadzi Izabela Pawińska, wieloletnia wolontariuszka Fundacji Piękniejsze Życie. Zawodowo od ponad dwudziestu lat trener w makijażu, pielęgnacji i zapachów. Prywatnie mama 21-letniej córki, 19-letniego syna, dwóch kotów, jednego psa. Jak sama mówi: „Staram się pielęgnować w sobie pasję do świata, życia i ludzi, uwielbiam gotować, podróżować, nurkować w błękitnych wodach. Marzyć i zarażać ludzi dobrą energią".

Uczestniczki spotkania powinny przygotować sobie wygodne miejsce przy stole, lustro i dobre światło, by móc na bieżąco korzystać z rad wizażystki i aplikować kosmetyki na swoją twarz. Przydatne będą  podstawowe kosmetyki (produkt do demakijażu, krem pod oczy, krem do twarzy, podkład, korektor, cienie, tusz do rzęs, kredkę do brwi, puder i róż).

W 2006 r. Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zainicjował program „Piękniejsze Życie” – polską edycję międzynarodowego programu „Look Good Feel Better”, czyli prowadzonej w 27 krajach świata inicjatywy wsparcia kobiet w trakcie leczenia onkologicznego. Rozwój programu zaowocował powstaniem w 2011 r. fundacji „Piękniejsze Życie”. Fundacja organizuje bezpłatne warsztaty pielęgnacji i makijażu. Prowadzą je wolontariusze w szpitalach, w 20 miastach w Polsce.  Program pozwala chorym kobietom podnieść swoją samoocenę dzięki poprawie wizerunku. Do końca 2016 r. w warsztatach organizowanych przez fundację wzięło udział ponad 8500 pacjentek oddziałów onkologicznych.

Fundację mogą wspierać rzeczowo i finansowo firmy ze wszystkich branż, nie tylko z sektora kosmetycznego. Więcej na stronie  www.piekniejszezycie.org

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony